banner2

banner1

banner22

Kupayı Dişli'ye teslim ettiler

Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla, 21-22 Nisan’da ilimizde düzenlenen Türkiye Off-Road 1.ayak yarışının şampiyonu olan Adapazarı Belediyesi Off-Road TİME Ankara’da yapılan ikinci ayak yarışlarında da birinciliği aldı.

SPOR 25.05.2018, 14:44
Kupayı Dişli'ye teslim ettiler
banner48

TEŞEKKÜR ETTİLER

Türkiye Off -Road’un Ankara’da düzenlenen 2.ayak yarışında birinci olan Adapazarı Belediyesi Off-Road Time takımı ve 54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan ve Takım Direktörü Nurcan Barçın Şatır, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek kupayı Başkan Dişli’ye teslim etti. Başkan Dişli’nin Sakarya’da düzenlenen yarışlarda da kendilerine her zaman destek olduğunu ifade eden 54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan, “Başkanımızın Off-Road sporuna olan ilgisi bize daha güç katıyor. Bize bu yarışlarda en büyük desteği veren Adapazarı Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Dişli’ye çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

TEBRİK ETTİ

Başkan Dişli, “Biz Adapazarı Belediyesi olarak sporun her dalına destek vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Adapazarı'ndan yarışmaya katılan sporcuların içerisine belediyeden de bir ekibi dâhil etmiş bulunuyoruz. Son yıllarda vatandaşlarımızın da büyük ilgisini çeken Otomobil sporlarına olan desteğimiz devam edecektir. Temennim tüm yarışlarda olduğu gibi yarışların centilmenlik içinde geçmesi ve otomobil tutkunlarına keyifli anlar yaşatmasıdır. Ankara’da başarılı olan ekibimiz Adapazarı Belediyesi Off-Road TEAM’ı tebrik ediyor ve gelecek yarışlarda başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

5 AYAK DAHA YAPILACAK

Adapazarı Belediyesi Off-Road TEAM araç sürücüleri, birinci araçta Gökhan Göç-Ergün Şatır, ikinci araçta Mehmet Cevdet Durdu- Aydemir Uzun, üçüncü araçta Erdoğan Kovancı- Ahmet Karaca bulunuyor. 7 ayaktan oluşan Türkiye Off-Road yarışlarında 5.ayak daha yapılacak.

 

Yorumlar (0)