banner2

banner1

banner22

Kongre sürecini değerlendirdi

Sakaryaspor’a başkanlık için adaylığını koyan Cumhur Genç Hotel On7’de basın toplantısı düzenledi. İlk başkanlık dönemindeki başarıları dile getiren Genç, “Biz seçilirsek Sakaryaspor bu sezon için maddi anlamda sorun yaşamayacak” dedi.

SPOR 27.11.2020, 14:41 Editör: Aysima Kortak
banner48

Düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarıyla bir araya gelen ve Sakaryaspor Yönetim Kurulu’na adaylığı koyan Cumhur Genç, ilk başkanlık dönemindeki başarıları, seçildiği taktirde yapacağı projeleri anlattıktan sonra basının soruları yanıtladı. Bir önceki başkanlık döneminde 17 maçlık periyotta sadece 1 mağlubiyet aldıklarını vurgulayan Genç, “16. Sırada teslim aldığımız Sakaryaspor’u liglerin pandemi nedeniyle erken bitmesine rağmen play-off turuna taşımayı başardık” dedi. Projelerinden bahseden Genç, Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu’nun büyütülmesi, Rüstemler Tesisi’nin yenilenmesi, bağımsız Sakaryaspor adı altında her yıl ihtiyaç duyulan bütçenin sabit gelirler ile desteklenmesini, Sakaryaspor Kulubü derneğinin üye sayısını arttıracağını dile getirdi.

VALİ İLE GÖRÜŞÜLECEK

Sakaryaspor Yönetim Kurulu’na aday olan Cumhur Genç, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından alınan genel kurulların 28 Şubat tarihine kadar ertelenmesine ilişkin karar için “Valimiz ile görüşeceğiz. Biz kongrenin yapılacağını düşünüyoruz” dedi.

Yorumlar (0)