banner2

banner1

banner22

Kışlaçayspor yeni sezona hız kesmeden hazırlanıyor

Sakarya Süper Amatör Lig’de grupların belli olmasının ardından Küme temsilcimiz Kışlaçayspor yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

SPOR 06.10.2021, 14:30 Editör: Nisa Çoban
Kışlaçayspor yeni sezona hız kesmeden hazırlanıyor
banner48

Kışlaçayspor 5-4 Hendek Yenimahallespor Hendek’de oynanan ve liglerin belli olmasının ardından iyi değerlendirmeye çalışan iki takımın  mücadelesinde gülen taraf Kışlaçayspor oldu.Yeni sezon hayırlı olsun Kısa sürede transferlerini tamamlamak isteyen Kışlaçayspor’da hedef Süper Amatör Ligi Geçtiğimiz Sezon Gibi Zirvede Bitirmek. Antrenman öncesi kısa bir değerlendirme yapan Antrenör Ayhan Aldemir, gençlerimizle her idman ve hazırlık maçlarıyla daha iyi bir oluşumun içindeyiz. Yeni sezon hayırlı uğurlu olsun. Sakatsız bir sezon diliyorum dedi.Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Cemal Aldemir’de Yeni sezonun hayırlı olması temennisinde bulunarak, 2021-2022 yılı sezonunda da hedefimiz kesinlikle şampiyonluk. Şampiyon olacağımıza da inanıyoruz. Bugünden itibaren üzerimize ne düşüyorsa katkı sağlayacağız. Yöneticilerimize, Teknik heyetimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum dedi.

HEDEF EN İYİ ŞEKİLDE BİTİRMEK

Sportif direktör Cemalettin Akın bizde hedef her zaman olduğu gibi ligi en iyi şekilde bitirmek. Bu sene de süper Amatör kümede el birliği gençlerimizle zirveni peşinde olacağız. Niyetimiz bu şekilde. İnşallah sezon sonu da şampiyonluk olur. Sakatsız bir sezon diliyorum.

HAYIRLI OLSUN

Kışlaçayspor Antrenörü Ayhan Aldemir’in yaptığı açıklamada Pandemi nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalındığını belirterek, yeni sezonumuz takımımıza ve bütün takımlara başarılar getirmesini temeni ediyorum. Çalışmalarımıza başladık. Bundan sonra iyi çalışıp iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Sezonumuz hayırlı olsun diye konuştular.

Yorumlar (0)