banner2

banner1

banner22

Kiralık umutlarınız…

Sakaryaspor’un deplasmanda oynadığı Ergene Velimeşespor maçına göğsünde ‘kiralık’ yazılı formayla çıkmasına tepkiler dinmiyor. Tatangalar yazılı bir açıklama yaparak ‘kiralık’ yazısına tepki gösterdi.

SPOR 12.01.2020, 16:44 Editör: Bartu İnce
Kiralık umutlarınız…
banner48

Sakaryaspor yönetiminin aldığı kararla deplasmanda oynadığı ve TRT Spor’dan canlı yayınlanan maça ‘kiralık’ yazılı formalarla çıktı. Tatangalar sosyal medyadan açıklama yaparak yaşananlara tepki gösterdi.

TATANGALAR’IN AÇIKLAMASI ŞÖYLE;

KABUL ETMİYORUZ!!!

Sakaryaspor gibi koca bir çınarın sponsorluk anlayışına tepki olarak formalarımızın önüne “kiralık” yazdırılması kabul edilemez bir gerçekliktir.

Bugünün tek hasadı armanın etrafında kenetlenmiş büyük Sakaryaspor taraftarıdır. Bizim için deplasman tribünleri kiralıktır, formalar bizimdir.

Daha önce aynı durumla baş başa kalan kulübümüz formasının önüne taraftarının ismini yazarak kendi yolunu çizmişti. Bugün alınan bu altı doldurulamaz kararı kendimize yediremiyoruz.

Bugün de gördük ki, Sakaryasporumuz sponsorluk konusunda bilerek ve istenerek siyaset tarafından birçok kirli polemiğin içerisine çekilmeye çalışılmaktadır.

İnsanlar için temizlenmenin yolu çamurda yuvarlanmak değildir!

Biz Sakaryaspor’u her zaman tertemiz sevdik!

Kiralık umutlarınız, satılık hayalleriniz sizin olsun.

Sakaryaspor bizim!

Armamıza ve formamıza bin selam olsun!

Yorumlar (0)