banner2

banner1

banner22

Kenetlenme zamanı

Sakaryaspor taraftarının çıkışları, yönetimden istifa edenler gündemi meşgul ederken Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan birlik çağrısı geldi. Toçoğlu sosyal medyadan güç birliğine vurgu yaptı.

SPOR 20.05.2018, 15:46
Kenetlenme zamanı
banner48

Şampiyonluğa 180 dakika kala şehirde bir dizi gariplikler olmaya devam ediyor. Yönetimden istifa edenler, taraftarın tepkileri  şampiyonluktan çok konuşulur oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu küçük meselelerin büyütülmemesi tavsiyesinde bulunarak camiaya kenetlenme zamanı uyarısı yaptı. Toçoğlu sosyal medya hesabından küçük hesaplar peşinden koşanlara da mesaj göndermiş oldu.

Başkan Toçoğlu, Sakaryaspor’un Spor Toto 1. Lig’e yükselmek için oynayacağı son maçlar öncesinde birlik çağrısında bulundu. Toçoğlu, “Gümüşhanespor’u 4-1’le geçen sporcularımız ve teknik ekibimiz üzerine düşeni yapmıştır. Şimdi yönetimi, sporcusu, iş dünyası, STK’ları, medyası ve taraftarıyla Sakaryaspor’un yanında olmamız gerekiyor. Salı akşamı 28 bin kişiyi takımımızın etrafında kenetlenmeye, birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.

BASİT MESELELER

Başkan Zeki  Toçoğlu’nun paylaşımları şu şekilde, “Sakaryasporumuz geçmişte çok zor günler geçirdi. Hep birlikte bu zor günleri geride bıraktık. Geçtiğimiz yıl İstanbul’da 30 bin kişiyle final oynadık. Şampiyon olduk. Şehir olarak büyük bir mutluluk yaşadık. Bu yıl yine playofflarda adım adım şampiyonluğa ilerliyoruz. Şimdi yönetimi, sporcusu, iş dünyası, STK’ları, medyası ve taraftarıyla Sakaryaspor’un yanında olmamız gerekiyor. Biz güçlü kılan birlikteliğimizdir. Eğer ayrışırsak, birbirimizle uğraşırsak, küçük meseleleri büyütüp aramıza soğukluk girerse gücümüz zayıflar. Bu nedenle basit meseleleri bir kenara bırakıp, sadece Sakaryaspor’un şampiyonluğuna odaklanacağız.

ŞAMPİYONLUK İÇİN 180 DAKİKA

Başkan Toçoğlu “Takımımızın şampiyon olmasını, 1. Lig’e yükselmesini istiyorsak hepimiz şunu bilmeliyiz ki birlik olmadan bunu gerçekleştirmemiz mümkün değil. Şampiyonluk için son 180 dakikamız kaldı. Tüm Sakarya’yı takımımızın etrafında kenetlenmeye, birlikte olmaya davet ediyorum. Gümüşhanespor’u 4-1’le geçen sporcularımız ve teknik ekibimiz üzerine düşeni yapmıştır. Şimdi sıra şehrimizde. Salı akşamı 28 bin kişiyle takımımızın yanında olmalı, şampiyonluk yolunda Sakaryaspor’a destek sunmalıyız. İnşallah tarihi bir şampiyonluğu daha hep birlikte kutlayacağız” dedi.

Yorumlar (0)