banner2

banner1

banner22

“Kazanmamız gerekiyor”

Rüstemler Tesisleri’nde yapılan antrenmanda Vanspor FK maçı öncesi açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, “Çarşamba gününden itibaren kazanma serimize başlamamız gerekiyor” dedi.

SPOR 12.10.2020, 16:06 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

“BIÇAK KEMİĞE DAYANDI”
Rüstemler Tesisinde yapılan antrenmanda Vanspor FK maçı öncesi öncesinde takımın genel durumu hakkında açıklama yapan İsmail Ertekin, “Her maç gibi önemli bir maç oynayacağız. Şu anda bildiğiniz gibi aldığımız sonuçlarla beklentilere cevap veremedik. Son maçta mücadele gücümüzü arttırdık lakin gol üretiminde problem yaşadık. Çarşamba günü oynayacağımız sıkıntılı bir maç. Artık bizim de bıçak kemiğe dayandı, kazanmamız gerekiyor” şeklinde konuştu. 

“TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ”
İsmail Ertekin son olarak, “Çarşamba gününden itibaren kazanma serimize başlamamız gerekiyor. Oyuncularımızda biz de bunun bilincindeyiz. Taraftarımızı üzdüğümüzün farkındayız ama Çarşamba’dan itibaren inşallah onların da yüzünü güldüreceğiz. Biz de hem mücadelemizi hem de futbolumuzu daha üste çekip önümüzdeki döneme daha iyimser bir şekilde bakmak istiyoruz” dedi.
 

Yorumlar (0)