banner2

banner1

banner22

"Kazanmaktan başka çaremiz yok"

Sivas Belediyespor maçı öncesi Rüstemler Tesisleri’nde yapılan antrenmanda açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, “Bütün opsiyonlarımızı yitirdik. Kazanmaktan başka çaremiz yok” dedi.

SPOR 26.10.2020, 17:00 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

“BÜTÜN OPSİYONLARIMIZI YİTİRDİK”
Sivas Belediyespor maçı öncesinde Rüstemler Tesisinde yapılan antrenmanda takımın genel durumu hakkında açıklama yapan İsmail Ertekin, “Şimdi çok fazla konuşmanın anlamı yok. Her zamanki gibi hazırlanmaya çalışıyoruz ama bütün iş çarşamba günü oynayacağımız maçta. Son dönemde sadece 1 maç kazandık bunu devam ettirmemiz gerekiyor. Diğer bütün opsiyonlarımızı yitirdik. Kazanmaktan başka çaremiz yok. Çok fazla konuşmayıp icraat yapmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“KAZANDIĞIMIZA GÖRE HAKLIYIZ”
Geçen hafta Pazarspor maçında Çağrı Ortakaya’nın sağ bekte oynaması hakkında gelen eleştirilere cevap veren Ertekin, “Eleştiriler olacak, eleştiriler olmazsa doğruyu bulamayız. Geçen hafta öyle uygun gördük öyle oldu. Bu hafta da bunu uygun görebiliriz veya görmeyebiliriz. Bu bir tercih meselesi. Kazandığımıza göre haklıyız demektir” dedi.
 

Yorumlar (0)