banner2

banner1

banner22

Kazanana kadar savaşın

Tatangalar, Sakaryaspor kafilesini Play-Off çeyrek finali rövanşının oynanacağı Balıkesir'e ;'Size savaşmayı değil ölmeyi emrediyoruz' pankartıyla uğurladı. Çanakkale ruhunu canlandıran pankart, kazanana kadar savaşın mesajı verdi.

SPOR 13.05.2018, 14:30
Kazanana kadar savaşın
banner48

RÖVANŞ MAÇI

Ölüm kalım savaşı olarak nitelendirilen Pazartesi günü oynanacak Balıkesir maçı öncesi futbolcuları pankart ile uyaran Tatangalar, “Maçı almadan gelmeyin” mesajı verdi. Yeşil-siyahlı ekip, Play-Off çeyrek final mücadelesinde evinde 1-1 berabere kaldığı Bandırmaspor'la oynayacağı rövanş maçı için bu sabah yola çıktı. Balıkesir'de oynanacak mücadele için takımı Rüstemler Tesisleri'nden Tatangalar uğurladı.

ÇANAKKALE ZAFERİNDEN ESİNLENDİLER

Otobüs tesisten çıkmadan önce Rüstemlere gelen Sakaryaspor taraftarları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale’de ; “Sizlere savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum” sözünden esinlenerek, “Sizlere savaşmayı değil ölmeyi emrediyoruz” yazılı bir pankartı açtılar. Yolda açılan pankartın önünde bir süre bekleyen taraftarlar, daha sonra kenarı çekilerek kafileyi alkışlar eşliğinde uğurladı.

PAZARTESİ GÜNÜ OYNANACAK

Play-off çeyrek final mücadelesi rövanşı, 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü, Bandırma Stadyumu'nda saat 16.00'da başlayacak ve TRT Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Yorumlar (0)