banner2

banner1

banner22

"Kaybederken de kazanıyoruz"

Rüstemler Tesisleri’nde yapılan antrenmanda açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Balaban, “Pendik maçına yine kazanma düşüncesiyle gideceğiz” dedi.

SPOR 27.11.2020, 16:30 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

“KAZANMA DÜŞÜNCESİYLE GİDECEĞİZ”

Pendikspor maçı öncesinde Rüstemler Tesisinde yapılan antrenmanda takımın genel durumu ve  Türkiye Kupası 3’üncü Tur maçında oynanan Adanaspor maçı hakkında açıklamalarda bulunan Murat Balaban, “Biz Adana’ya kupada tur atlamak için gittik. Bütün planımızı, programımızı o düşüncede yapmıştık. Tur atlamak nasip olmadı. Bazen kaybederken de bir takım kazanımlar oluyor. Bu kazanımlar da bizim oyuncu grubumuzun sahada yansıtmış olduğu oyun anlayışı, savunma ve hücum anlayışlarını, istekli olmaları, hücum yapmak istemeleri. Bunları yapmaya çalıştılar. Önümüzde bir Pendik maçımız var. Pendik maçına baktığımızda bizim için her maç önemli. Pendik maçına yine kazanma düşüncesiyle gideceğiz. Çalışmalarımızı o yönde yaptık” şeklinde konuştu.

SAKAT VE EKSİK İSİMLER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Takımdaki sakat ve eksik isimler hakkında bilgi veren Balaban, "Sakatlarımıza gelince Abdülaziz'in arka adalesinde bir sıkıntı var ama oynama isteği var. Mehmet Boztepe'nin kasığında bir ağrı var. Oda hafta sonuna oynamak istiyor. Onun dışında Azad Filiz arkadaşımızın bir pozitif durumu var. Önceden pozitif olan Devrim, Nuri Fatih ve Oğuz Çalışkan var. Bunlarda haliyle kadroda yoklar. Bugün bir idman yapacağız. Yarın ter antrenmanımızla Allah nasip ederse Pendik'e hareket edeceğiz" İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)