banner2

banner1

banner22

“İstediğimizi yapamadık”

Takımı Kırşehir Belediyespor maçına hazırlayan Murat Balaban 1-0’lık galibiyetin sevinci ardından açıklamalarda bulundu. Genç teknik adam “Sahaya karakter koyduk” dedi.

SPOR 14.11.2020, 16:25 Editör: Ebru Bulut
“İstediğimizi yapamadık”
banner48

BALABAN’A EMANET EDİLMİŞTİ

Bodrumspor hezimeti ardından Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin ile yollar ayrılmıştı. Sakaryaspor, yeni bir teknik direktör bulunana kadar alt yapıdan olan Murat Balaban’a emanet edilmişti. Deplasmanda Kırşehir Belediyespor ile karşı karşıya gelen Sakatyaspor 1-0’lık galibiyetle sahadan 3 puan ile ayrıldı. Maç sonrasında Sakaryaspor Teknik Sorumlusu Murat Balaban açıklamalarda bulundu.

“OYUN OLARAK TAM İSTEDİĞİMİZİ YAPAMADIK”

Balaban, Kırşehir Belediyespor deplasmanında zorlu bir maçtan üç puanla dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Oyun olarak tam istediklerini yapamadıklarını ancak sahaya karakter koyduklarını söyleyen Balaban, “Çok zor maç oldu. Sahaya karakter koyduk. Oyun olarak tam istediğimizi yapamadık. Özellikle top bizdeyken istediklerimizi yapamadık. Son 20 dakikada istediğimiz olmadı, Zaman zaman iyi oynadığımız bölümler var. Sahaya karakter koyduk. Lige tutunmak adına iyi oldu. Kazandığımız için mutluyum. Oyuncularımı kutluyorum” dedi.

Yorumlar (0)