banner2

banner1

banner22

İşte alınan kararlar

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu ve Futbol İl Tertip Kurulu, bugün Amatör Spor Evinde ayrı ayrı toplandı.

SPOR 02.06.2020, 16:58 Editör: Ebru Bulut
İşte alınan kararlar
banner48

BİR GÜNDE İKİ TOPLANTI

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu ve Futbol İl Tertip Kurulu, bugün Amatör Spor Evinde ayrı ayrı toplandı. İki yönetimin ayrı yaptığı toplantı yaklaşık üç saat sürdü. ASKF toplantısına Başkan Yaşar Zımba başkanlık ederken toplantıya başkanvekilleri Recep Odabaş, Hasan Özkan, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir yönetim kurulu üyeleri Sezgin Tutar, Uğur Kobaş, Ali Palas, Hasan Zandolu, Adem Turan, Selçuk Kurt, Ahmet Silahcı, Aydın Birincioğlu, Fatih Kanbur, Fevzi Çolak, Hidayet Kahya, Saha komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel katıldı.

BİRÇOK KONU HAKKINDA İSTİŞARE YAPILDI

Futbol İle Tertip Kurulu Toplantısına başkanlığı Tezcan Demir yaparken toplantıya Sebahattin Güzel, Recep Ertaş, Fatih kanbur, Özkan Harmanlı Katıldı. Toplantılarda TFF talimatları, Pendemi süreci, İl Hıfzıssıhha talimat ve yönetmelikleri, kulüplerin durumu, gelecek sezon,  dahil birçok konu üzerinde müzakereler yapıldı. Gerçekleştirilen toplantı ardından konuşan başkan Yaşar Zımba ve Tertip Kurulu Başkanı Tezcan; Demir “Alınan kararlar Futbol camiamıza Hayırlı olsun. alınabilecek en iyi kararları almaya çalıştık.” dedi.

DÖRT TAKIM KURAYA GİRECEK

İşte toplantıda alınan kararlar;

Birinci Amatör kümede grupların da ilk iki sırayı alan takımlar süper amatöre çıkmıştır. Grupların da üçüncü Olan dört takım kuraya girecek. Bu dört takımdan iki takım birinci amatöre çıkacak. Grupların da dördüncü Olan takımlar kuraya girecek onlardan da iki takım da süper amatöre çıkacak. Toplamda 12 takım süper amatöre çıkmış olacak. Önümüzde sezon Süper Amatör ligi üç gurupta onarlı takımlarla oynanacaktır.

Yorumlar (0)