banner2

banner1

banner22

İşler karışık

Ligin ilk iki haftasında sıfır çeken Sakaryaspor’un yönetimi kavgaya tutuştu. Yönetim içinde Uygun ve arkadaşlarını istemeyenlerle Bülent Uygun’u destekleyenlerin kavgası büyüyecek görünüyor. Başkanvekili Zımba yaptığı açıklamayla kavganın fitilini ateşlemiş oldu

SPOR 14.09.2019, 14:03
İşler karışık
banner8

Kongre sürecinde Bülent Uygun ile yola çıktıklarını açıklayan İbrahim Nalbant bir süre sonra yollarını ayırmışlardı. Bülent Uygun o dönemde yaptığı açıklamada ‘Nalbant ve ekibine desteğini çektiğini duyurmuştu. Liglerin başlamasına sayılı günler kala bu sefer Bülent Uygun ve arkadaşları geri dönerken yönetimden başka isimler istifa etmişlerdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin girişimleriyle son gün açılan transferle birlikte kavga bitti işler yoluna girmeye başladı denirken ipler yeniden gerildi.
Sakaryaspor Başkanvekili Yaşar Zımba spor basınıyla yaptığı toplantıda Bülent Uygun ve arkadaşlarının bir lira vermediğini ileri sürüp İbrahim Nalbant’ın herkese inandığını söylemişti. Başkanvekilinin “Bizim başkan herkese inanıyor saf” çıkışı farklı yorumları da beraberinde getirdi. Zımba, yaptığı açıklamanın farklı yorumlandığını ileri sürerken Bülent Uygun ve arkadaşlarının takımın başarısızlığı üzerine planlar yaptığını ileri sürdü. Zımba “Parayı bulanda, işleri yoluna koyanda Ekrem Yüce başkanımız. İbrahim Nalbant cebinden bu kadar para harcayan belki de son yılların tek başkanı. Nalbant’ın dolayısıyla Sakaryaspor’un başarısızlığı üzerine plan yapanları kamuoyunun bilmesi içindi benim çıkışım” dedi


ÖZBEY’DEN AĞIR İTHAMLAR
Yaşar Zımba’nın açıklamalarının ardından ağır sözlerle istifasını açıklayıp sonrasında yeniden yönetime dönen Bİrol Özbey sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Yaşam Zımba’ya ağır ithamlarda bulundu.
Birol Özbey’in sosyal medyada yaptığı paylaşım “Başkan vekilimizin yaptığı saçma ve gereksiz , çapsız açıklamaları eşrefle kınıyorum. Saf dediği BAŞKAN İBRAHİM NALBANT ın seçim bitikten sonra hiç bir bedel ödemeden hiç bir zahmet çekmeden AŞ. Yi ve başkan vekilliğini altın tepside sunduğu adam yönetim basit diye açıklama yapıyor . Evet bu yönetim çok basit şehirde karşılığı olmayan ,( zımbanın deyimiyle )bir çoğu menfaat gözetmeyen siyaset kovalamayan adamlar. Tamamen sevdası armaya ve kulübe olan insanlar şimdi zımba nın tabiri ile bu basit yönetim ama öyle ama böyle kulübün kuruluş tarihi olan 1965 yılındN beri böyle bir cenderenin içine girmiş ve o tarihten beri en büyük borcu Ödemiş yönetimdir ama Büyükşehir’in desteğiyle ama kendi çevresiyle sonuçta bu para ödenmiştir ve kulübün önü açılmış hersey eski günlerine dönmeye başlamıştır. Kaldı li ! Bu basit görülen yönetim tabiri caizse saf başkan a bu kulübü bırakmazlardı borcu olmasaydı isminin büyüklüğü kendi büyüklüğünün önüne geçmiş şehrin ileri gelenleri bu kulübü bizim gibi saflara bırakmazdı değil mi ? ZIMBA şimdi hersey normale döndü iş birlikçi arkadaşında sende avucunu okşamaya başladın değil mi? Ben ilk gün söyledim zımba ile olmaz diye ama sen Başkanı uyuttun sürekli hayal sattın oradan onu alacağız buradan bunu alacağız diye benim niyetim burada bülent uygun u ve erdem Yıldırım’ı savunmak değil onlar kendilerini savunacak güçtedir. zaten benim söylemim şahsın iki yüzlülüğüne.”
 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 31 Mart 2020
İmsak 05:08
Güneş 06:35
Öğle 13:07
İkindi 16:41
Akşam 19:30
Yatsı 20:51