banner2

banner1

banner22

İlk Maçın Oynanacağı Stad Belli Oldu

Spor Toto 2.Lig'in ilk haftasındaki Sakaryaspor-Karşıyaka karşılaşmasının hangi statta oynanacağı belli oldu.

SPOR 22.08.2017, 12:03
İlk Maçın Oynanacağı Stad Belli Oldu
banner48

2.Lig ilk haftaprogramı 2 hafta önce açıklayan Türkiye Futbol Federasyonu Yeni SakaryaStadı'nın durumunun belirsizliğini koruması nedeni ile bu karşılaşma için statve saat belirtmemişti.

Sakaryaspor kulübübugün itibari ile 2.Lig Beyaz Grup ilk haftasındaki Karşıyaka maçının Gebzestadında saat 17.00'de oynanacağını açıkladı.

Sakaryaspor Kulübüresmî internet sitesinden konu ile ilgili şu açıklama yapıldı;

GEBZE STADYUMU NEREDE?NASIL GİDEBİLİRİM?

GEBZE STADYUMU KOCAELİİL SINIRLARI İÇERİSİNDE BULUNMAKTA OLUP SAKARYA ŞEHİR MERKEZİNE TAHMİNİ 90 KMUZAKLIKTADIR. STADYUMUN KONUMUNU AŞAĞIDAKİ LİNKTE GÖREBİLİRSİNİZ. LİNKETIKLAYARAK KONUM SERVİSLERİNİZ AÇIK İSE YOL TARİFİ DE ALABİLİRSİNİZ!

MAÇIN BİLETLERİ NE ZAMAN?NEREDE SATILACAK?

MAÇIN BİLETLERİ, MAÇGÜNÜNE KADAR, PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 11:00’DEN İTİBAREN ESKİ ATATÜRK STADYUMUÖNÜNDE BULUNAN BİLET GİŞELERİNDE SATILACAKTIR.

MAÇ GÜNÜNDE İSE GEBZEALAETTİN KURT STADYUMU BİLET GİŞELERİNDEN SATIN ALABİLECEKSİNİZ

GEÇİCİ KOMBİNE KARTALDIM. MAÇ BİLETİ İÇİN PARA ÖDEYECEK MİYİM?

HAYIR GEÇİCİ KOMBİNEKART SAHİPLERİ MAÇ BİLETLERİNİ BEDELSİZ OLARAK TEMİN EDECEKTİR.

 GEÇİCİ KOMBİNE KARTIM VAR. MAÇ BİLETİNİ NASILTEMİN EDECEĞİM?

DAHA ÖNCEDEN SATINALMIŞ OLDUĞUNUZ GEÇİCİ KOMBİNE KARTINIZI VE T.C. KİMLİĞİNİZİ BİLET SATIŞGİŞELERİNDEKİ PERSONELE GÖSTEREREK MAÇ BİLETİNİZİ BEDELSİZ OLARAK TEMİNEDEBİLİRSİNİZ. BİR GEÇİCİ KOMBİNE KART VE BİR TC KİMLİK GÖSTEREREK SADECE BİRADET BİLET TEMİN EDEBİLİRSİNİZ!

 YENİ SAKARYA ATATÜRK STADYUMU’NDA İLK MAÇIMIZINE ZAMAN OYNAYABİLECEĞİZ?

BU KONU HAKKINDA NETBİR CEVAP VEREMEMEKLE BİRLİKTE MEVSİMSEL SERİNLEME VE YAĞIŞ MİKTARLARININYETERLİ OLMASI, STADYUM ZEMİNİ İLE KÖKLENEN ÇİMLERİN BİRBİRİNE YETERİNCEKAYNAMASI HALİNDE VE TOKİ’NİN SORUMLULUĞUNDAKİ TÜM DİĞER NOKSANLARIN EKSİKSİZTAMAMLANMASI DURUMUNDA SAKARYASPOR’UMUZ 16.09.2017 CUMARTESİ GÜNÜ HACETTEPE İLEYENİ SAKARYA ATATÜRK STADYUMU’NDA OYNAMAK İÇİN ELİNDEN GELEN TÜM GAYRETİGÖSTERECEKTİR. ANCAK HACETTEPE MAÇI İLE İLGİLİ NET AÇIKLAMA MAÇ TARİHİYAKLAŞTIĞINDA YAPILACAKTIR.

 KULÜBÜMÜZÜN ELİNDE OLMAYAN SEBEPLERDENKAYNAKLANAN BU GECİKME VE TARAFTARIMIZA ZORLUK YAŞATAN BU MECBURİ DEĞİŞİKLİKLERHAKKINDA DEĞERLENDİRMEYİ BÜYÜK SAKARYASPOR CAMİASININ TAKDİRİNE BIRAKIYORUZ!

 

VE BİZ KENDİ ADIMIZAÖZÜR DİLİYORUZ.


Editör: Şebnem Cerrah

Yorumlar (0)