banner2

banner1

banner22

İki kulüpten TFF’nin önerisine red

Sakaryaspor’un Kırklarelispor ile Pazar günü oynanacak olan müsabakanın beklenen yoğun kar yağışı nedeni ile ertelenme tehlikesi bulunuyor.

SPOR 13.02.2021, 18:35 Editör: Ebru Bulut
İki kulüpten TFF’nin önerisine red
banner48

Sakaryaspor’un Kırklarelispor ile pazar günü oynanacak olan müsabakanın beklenen yoğun kar yağışı nedeni ile ertelenme tehlikesi bulunuyor. Meteoroloji tarafından yapılan uyarılar nedeni ile TFF kulüplere karşılaşmalarını Cumartesi’ye alabilme seçeneğini sundu. Her iki kulüpte bu talebi kabul etmediği öğrenildi.

KULÜPLER KABUL ETMEDİ

Bugün itibari ile Trakya’dan başlayarak tüm Marmara ve Karadeniz’de etkisini göstermeye başlayacak olan kar yağışı beklentisi nedeni ile Türkiye Futbol Federasyonu bazı kulüplere maç günü değişikliği önerisinde bulundu. Yeşil Siyahlı kulüp perşembe günü saat 17:00 sularında gelen bu teklifi teknik direktör Serdar Bozkurt’un raporu doğrultusunda reddetti. Pazar maç programına göre takıma fiziki yükleme yapılması ve dinlenmek ve ulaşım için yeterli, zaman olmadığı için böyle bir karar alındığı öğrenilirken Kırklarelispor’un da teklifi kabul etmedi öğrenildi.

Yorumlar (0)