banner2

banner1

banner22

Hazırlıklara devam

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor, çalışmalarına şut antrenmanıyla devam etti.

SPOR 19.07.2018, 13:34
Hazırlıklara devam
banner48

Sakaryaspor'un yaptığı antrenmanda yeşil siyahlı futbolcuların hırsı görülmeye değerdi. Yeşil Siyahlı futbolcular orta ve şut çalışmalarında gösterdiği performans göz doldurdu.

Yeni sezon hazırlıklarını Rüstemler Tesislerinde sürdüren Sakaryaspor gün de çift idmanla çalışmalarına devam ediyor. Yeşil Siyahlıların akşam antrenmanında futbolcuların performansı hem yönetim hem de taraftarın yüzünü güldürdü. Futbolcular da zaman zaman yoğun tempodan dolayı yorgunluk hissetseler de antrenmanlarda istekli olmaları teknik heyeti memnun ediyor.

Gol kralı alkış aldı

Kanat ortalarından gelen toplarla yapılan gol vuruşu çalışmasında özellikle İlyas Çakmak'ın klas vuruşları izleyenlerin takdirini kazandı. Geçtiğimiz sezonu 28 golle gol kralı olarak tamamlayan Çakmak'ın hırsı ve istekli çalışması antrenmanı seyreden yeşil siyahlı yönetimi sevindirdi.

Dikkat çektiler

Yeşil Siyahlı futbolcuların uzun bir aradan sonra yaptığı sezonun ilk şut çalışmasında bütün futbolcuların oldukça istekli oldukları gözlendi.  Ferhat Yazgan ve Zait Fındık orta çalışmasında attıkları gollerle dikkat çeken oyuncular arasında yer aldılar.

Yorumlar (0)