banner2

banner1

banner22

'Haram olsun'

Yeşil siyahlı taraftarlar Mersin’de alınan mağlubiyet sonrasında yönetimi ve oyuncuları sert bir dille eleştirdi.

SPOR 29.05.2018, 10:49
'Haram olsun'
banner48

Bu sezon Sakaryaspor’a büyük destek veren Tatangalar, 27 Mayıs Günü büyük bir hüsrana uğradılar. On binlerce taraftar final maçında takımını yalnız bırakmamak için Mersin’e göç etti. Alınan mağlubiyet sonrasında yeşil siyah sevdalıları yönetim ve futbolculara ateş püskürerek sert bir dille eleştirdi.

İşte Tatangalar’ın yaptığı o açıklama;

27 Mayıs 2018 Pazar günü Afjet Afyonspor ile oynadığımız Play-Off final müsabakası sonrasında hepimizde derin yaralar açan rezil futbolun etkisini üstümüzden atamamaktayız.

Sezon başından itibaren tüm olumsuzluklara kulaklarımızı tıkayarak sadece destek olma gayreti içinde olmamıza rağmen, yıllardır hiç görmediğimiz etik olmayan tüm davranışları sergileyen, bu büyük camiayı ayaklar altına alan, para için mesleğini satan bir dizi ruhsuz ve haysiyetsiz futbolcu kadrosuyla daha önce hiç karşılaşmamıştık. “Arma’ya zarar gelmesin, şampiyonluk için susalım” diye içimize attığımız tüm sessizliğin bittiği noktaya ulaştık.

Kilometrelerce öteye dağ, tepe demeden aşan ve havadan, karadan akın akın gelerek destek olmak için engel tanımayan bu büyük taraftara en güzel açıklamayı hızlı bir şekilde sahayı terk ederek gösterdiniz. Bundan sonra sizden hiçbir açıklama beklemiyoruz. Yönetim ve futbolcuları birbirleriyle baş başa bırakıyoruz. Lütfen, ellerinizi bu armanın üstünden çekiniz! Bundan sonra size karşı herhangi bir yazılı açıklama yapmayacağız. Zaten biz olmasak sizin ne dirileceğiniz, ne de yükseleceğiniz var! Boşuna kendinize parola koymayın!

Fahiş fiyatlara ürün ve bilet satarken, stadın tepesinden yağmur tepemize yağarken, yedi düvel sizin peşinizden şehir şehir dolaşırken sandınız ki Tatangalar bu bahçenin sahibi değil! Bu bahçeyi biz ektik, yine biz biçeceğiz!

Yeni sezonun parolası da bizden: 50+3 Şeffaflık Yılı!

Bundan böyle her şeyi taraftara açıklayacaksınız. Her kim olursanız olun..

Tüm nefretimizle ve saygısızlığımızla,

Son olsun,

Haram olsun hakkımız, dem vurduğunuz tüm haksızlıklarınıza!

Değerli spor kamuoyuna bildirimizdir.

TATANGALAR!

Yorumlar (0)