banner2

banner1

banner22

Günay Yücel istifa etti

Sakaryaspor kulübü genel sekreteri Günay Yücel, bir veda mesajı yayımlayarak istifa etti. Yücel veda mesajında, “Başkanlar, yönetimler, oyuncular gelip geçici; dostluklar, abilikler, kardeşlikler ve Sakaryaspor kalıcıdır” dedi.

SPOR 02.06.2021, 12:03 Editör: Aysima Kortak
Günay Yücel istifa etti
banner48

Sakaryaspor kulübü genel sekreteri Günay Yücel’ın veda mesajı şöyle;

Saygıdeğer abilerim, kardeşlerim, sevgili dostlarım; Sezon başında çok sevdiğim dostum ve arkadaşım sayın Cevat EKŞİ başkanlığında Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Ekrem YÜCE'nin de destekleriyle oluşturulan SAKARYASPOR Yönetim Kurulunda göreve başladık.

TEPKİLER VE ELEŞTİRİLER HER ZAMAN KABULÜMÜZ OLDU

Daha sonra Sakaryaspor ile ilgili şehrimizin de birlik ve bütünlük sağlanamadığı için 9. hafta sonunda Genel Kurul kararı aldık. Tam 3 kez pandemi koşulları sebebiyle kongrelerin ertelenmesine rağmen sezon sonuna kadar elimizden gelen mücadeleyi sonuna kadar gösterdiğimize inanıyorum. Maalesef Play-Off final maçında müsabaka hakeminin kötü bir maç yönetmesi ve takımımızın sahada iyi bir oyun sergileyememesi sonucunda finalde elendik. Bu süreç boyunca ve sürecin sonunda gösterilen seviyeli tepkiler ve eleştiriler her zaman kabulümüz oldu olmaya da devam edecek.

NASİP DEĞİLMİŞ…

Sosyal medyada bazen aşağılayıcı, hakarete varan ve hatta küfre kadar giden yorumlar bizleri gerçekten üzmektedir. Oynanan 43. maçın sonundaki skor bizim lehimize olsaydı şu an çok farklı şeyler konuşuluyor olacaktı. Neticede futbol böyle bir şey. Nasip değilmiş olmadı. Herkesin gönlünde sevdiği desteklediği bir başkan adayı mutlaka vardır. Buna kimse itiraz edemez. Arma sevdalısı herkes Sakaryasporumuzun başarısını istemektedir.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Bundan kimsenin kuşkusu olamaz. Başkanlar, yönetimler, oyuncular gelip geçici; dostluklar, abilikler, kardeşlikler ve SAKARYASPOR kalıcıdır. Ve bizim SAKARYASPOR sevdalısı oluşumuzdan kimsenin şüphesi olamaz. Neticede bir sezon bitmiştir. Gönlümüz 1. Lige çıkmaktı çok istedik lakin olmadı. Bu yazdıklarımın hepsi kendi şahsi fikrimdir ve kimseyi bağlamamaktadır. Hakkınızı helal ediniz. Allaha emanet olunuz. Ayette de buyrulduğu gibi; "Hayır gördüklerinizde şer, Şer gördüklerinizde hayır olabilir. Siz bilemezsiniz en iyisini Allah (cc) bilir.”

banner84
Yorumlar (0)