banner2

banner1

banner22

Gözyaşlarını tutamamıştı

Sakaryaspor’un Bandırmaspor ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrasında gözyaşlarına hakim olamayan minik taraftar bugün Rüstemler Tesisleri’ndeydi. Ve takımdan bir isteği vardı...

SPOR 12.05.2018, 17:10
Gözyaşlarını tutamamıştı
banner48

Aile boyu Sakaryaspor taraftarı olan Metehan Özbaş’ın doğum günü pastasında, özel anlarında giydiği kıyafetinde hep Sakaryaspor vardı. Sakaryaspor-Bandırmaspor Play-Off müsabakası sonrasında göz yaşlarına hakim olamayan minik taraftar bugün ailesi ile birlikte Rüstemler Tesisleri'ne davet edildi.

Sakaryaspor yönetimi minik taraftarın ailesine ulaşarak Metehan'ı ve ailesini bugün Rüstemler Tesisleri'nde konuk etti. Pazartesi oynanacak olan ikinci maç öncesi tesislerde futbolcular, yönetim ve tribün liderleri ile bir araya geldi.

 Bandırmaspor maçı sonrası sosyal medyayı sallayan fotoğrafıyla şehrin duygularına tercüman olan Metehan Özbaş’ın tesislerde ki isteği de şehrin beklentisiyle aynıydı. Yüreği kocaman Metehan ‘Bandırmaspor ile oynadığımız ilk maçta üzüntüden ağladım. Pazartesi günü sevinçten ağlamak istiyorum” dedi.

 

[ilgili-haber=18884]

Yorumlar (0)