banner2

banner1

banner22

Görüşmeler başlıyor!

Sakaryaspor’da yönetim iç transferde düğmeye bastı. İlk sözleşme uzatılan isim Serkan Odabaşoğlu oldu. Sıra sözleşmesi biten diğer oyuncularda…

SPOR 10.06.2020, 12:59
Görüşmeler başlıyor!
banner48

 Yeni sezonda 1.Lig’de olmayı hedefleyen Sakaryaspor’da gelecek yılın çalışmaları başladı. Yönetim kornavirüs sürecinde ilk olarak rotayı sözleşmesi bitecek olan oyunculara çevirdi. İç transferde sözleşme uzatılan ilk isim Serkan Odabaşoğlu oldu. 2 sezondur Sakaryaspor forması giyen 25 yaşında ki orta saha oyuncusu ile yapılan görüşmelerin ardından 2 yıl daha sözleşme uzatıldı.

SIRA DİĞERLERİNDE

Sakaryaspor’da gözler sözleşmesi bitecek olan diğer oyunculara çevrildi. Takımın başarılı oyuncuları Oğuz Çalışkan, Berk İsmail Ünsal, Berkaycan Değirmencioğlu, Ümit Yasin Arslan’ın sözleşmeleri de sona erecek. Yönetim bu oyuncularla da görüşme yaparak takımda kalmaları konusunda teklif yapacak. Sakaryaspor’da kiralık olarak forma giyen oyuncularında yeni sezonda takımda tutulması hedefleniyor. Görüşme yapılması gündemde olan diğer isimler ise şöyle: Barış Örücü, Ferit Erişçi, Ömer Alp Kulga, Hasan Bilal, Nuri Fatih Aydın, Hamza Özdemir, Alper Tursun, Onur Eriş, Ahmet Furkan Özcan.

Yorumlar (0)