banner2

banner1

banner22

Görme Engelli Judocu çektiği videoyla forma kazandı

Görme Engelli Judocu Ecrin Eslem Köse, TBMM'nin 100’üncü kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlendiği 100 yılda 123 armağan kapsamında gönderdiği 23 Nisan videosuyla Milli Takım Forması kazandı.

SPOR 13.05.2020, 11:02 Editör: Ebru Bulut
Görme Engelli Judocu çektiği videoyla forma kazandı
banner48

MİLLİ TAKIM FORMASI KAZANDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından TBMM'nin 100’üncü kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlendiği 100 yılda 123 armağan kapsamında, Görme Engelli Judocu Ecrin Eslem Köse, gönderdiği 23 Nisan videosuyla Milli Takım forması kazandı. Ecrin Eslem Köse’ye Milli Takım formasını takdim eden Sakarya GSİM Spor Şube Müdürü Özgür Aygün; “Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün 23 Nisan’da yapmış olduğu en güzel klibi hazırlayan Judo branşındaki sporcumuz Ecrin Eslem Köse’ye çok teşekkür ediyoruz. Formasını hediye ediyoruz. Kendisine ve ailesine sonsuz teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatında da başarılar diliyoruz.” dedi.

“BENİM İÇİN BÜYÜK GURUR”

GSB Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünden Milli Takım forması hediyesini alan Ecrin Eslem Köse; “Ben de sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu formayı giymek, benim için çok büyük bir gurur. Umarım Milli takım formasını minderde de giymek nasip olur. Teşekkür ederim” dedi. Sporcuyu bu mutlu gününde annesi Zeynep Köse,  Bayram Köse ve kardeşi İbrahim Eren Köse de yalnız bırakmadı. Köse ailesi GSB Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Milli Takım Forma hediyesi için teşekkür etti.

Yorumlar (0)