banner2

banner1

banner22

Gönülsüz gittiler

Sakaryaspor’un gündemi son dönemde kazanılan galibiyetler yerine para oldu. Yönetimin maç hasılatını dağıtması ve Zeki Toçoğlu’nun garantörlüğüne rağmen yapılan eylemle Mersin yolculuğu başladı

SPOR 24.05.2018, 17:13
Gönülsüz gittiler
banner48

YOLA ÇIKTILAR

Rüstemler Tesisleri’nde son antrenmana çıkmayan ve bir saatlik görüşme trafiğinin ardından takım yola çıktı. Rahmi Şengül’ün kafile başkanlığında Mersin’e hareket eden futbolcuların suratları asıktı.

Gümüşhanespor ile oynanan yarı final ilk maçı öncesinde de benzer bir gerginlik yaşayan Sakaryaspor’un final öncesi gündeminde yine para olması tedirginlik yarattı.

Takım kaptanı Ercüment Kafkasyalı’nın Ankara’da iğne olduktan sonra kafileye katılacağı açıklanırken, oyuncular firesiz Mersin kampına gitti.

TOÇOĞLU SÖZ VERDİ

Sakaryaspor’un para gündemi play-off maçları öncesinde başladı. Yönetim Kurulu oyuncularla görüşerek içeride oynanacak maçların hasılatlarının tamamının dağıtılacağı sözünü verdi. Yönetim Gümüşhane ile oynanan yarı final son maçının ardından toplam 211 bin lira para dağıttı. Tribünlerin dolacağı ve hasılatın daha fazla olacağı öngörülerek 500 bin lira ödeme bekleyen oyuncuların bugünkü eylemlerinin 300 bin lira için olduğu öğrenildi.

Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, play-off öncesi topçularla yaptığı toplantıda “Siz şampiyonluk kupasını alıp gelin. Ne kadar alacağınız var ise şampiyonluk primi de dahil hepsini benden alın. Alacaklarınızın garantörü benim” demiş ve oyuncular da bu teklifi kabul etmişti.

Yorumlar (0)