banner2

banner1

banner22

Genç’ten Yavuz’a jet cevap!

Tarafına yapılan suç duyurusu ardından sosyal medyadan açıklama yapan AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç’ten cevap geldi.

SPOR 28.05.2020, 15:34 Editör: Ebru Bulut
Genç’ten Yavuz’a jet cevap!
banner48

YAVUZ GENÇ’E YANIT VERMİŞTİ

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Cumhur Genç tarafından yapılan suç duyurusuna ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yavuz açıklamasında “Bu konuyu bana ilk söyleyen kişi Cumhur Genç’tir. Hal böyle iken benden öğrenmiş gibi yapması tuhaf” ifadelerini kullanırken,  Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un açıklamaları üzerine Sakaryaspor Kulübü Başkanı Cumhur Genç’ten de bir jet açıklama geldi.

JET AÇIKLAMA

Başkan Genç, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; kendisinin Sakaryaspor tribünlerinden geldiğini ve Sakaryaspor’un hesaplarını denetleyenin AK Parti Adapazarı Eski İlçe Başkanı ve Bağımsız Mali Müşavir Mustafa Ak olduğunu belirterek Yavuz’a sesledi.

SAKARYASPOR TRİBÜNLERİNDEN GELDİM

Cumhur Genç sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Sn. Vekilimizin de söylediği gibi Ankara ziyaretimizde kendisi ile önü ve arkası dolu olmak üzere bu konuyu konuşan kişilerden sadece biriyim. Şeffaflık konusunda Sn. vekilimizin bilgisi var mı bilmiyorum ama Sakaryaspor’un hesaplarını denetleyen ve açıklayan AK Parti Adapazarı Eski İlçe Başkanı ve Bağımsız Mali Müşavir Mustafa Ak’tır. Ben Sakaryaspor tribünlerinden geldim. Orası benim evimdir! Yeşil & siyah saygılarımla…

Yorumlar (0)