banner2

banner1

banner22

Futbolcular para bekliyor!

Sakaryaspor Yönetimi’nin takıma peşinat ve maç başı borcu bulunuyor. Futbolcular para konusunda ses çıkarmasa da yönetimden artık ödeme bekliyor. Maddi açıdan çalışan yönetim son dönemde yaklaşık 500 bin TL’lik gelir elde etti.

SPOR 30.06.2020, 12:07
Futbolcular para bekliyor!
banner48

PEŞİNAT VE MAÇ BAŞI BORCU VAR

Sakaryaspor’da 18 Temmuz’da başlayacak olan lig öncesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ederken futbolcular da bir yandan yönetimden ödeme bekliyor. Bugüne kadar para konusunda yönetime hiçbir sıkıntı çıkarmayan oyunculara peşinat ve maç başı borcu bulunuyor. Peşinatların büyük bölümü ödense de bazı oyuncuların peşinat alacağı bulunuyor. Maç başı ödemesi konusunda takıma henüz hiçbir para ödenmedi.

GELİR 500 BİN TL

Sakaryaspor Yönetimi maddi açıdan arayışlarını sürdürürken, şuan kulüp üyelik kampanyasına ağırlık vermiş durumda. Son dönemde Dükkan54’te ihalesinden 240 bin TL’ gelir elde edilirken Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise 100 bin TL’lik destekte bulundu. Üyeliklerle beraber yaklaşık 500 bin TL’ye yakın gelir elde eden yönetimin bu parayı takıma ne zaman dağıtacağı merak konusu.

Yorumlar (0)