banner2

banner1

banner22

Esra Konuk Karaaslan adaylığını açıkladı

Sakaryaspor Olağan Genel Kurulunda, kulüp başkanlığına bir aday daha çıktı. Esra Konuk Karaaslan, yaptığı basın toplantısı ile başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

SPOR 12.06.2021, 14:18 Editör: Aysima Kortak
Esra Konuk Karaaslan adaylığını açıkladı
banner48

Sakaryaspor Kulübünün Genel Kurulu Pazartesi günü yapılacak. Kongreye sayılı günler kala, yönetime aday olmayı düşünen isimlerde, tek tek adaylıklarını kamuoyuna duyurmaya başladı. İlimizde uzun yıllar basın ve tanıtım sektöründe yaptığı çalışmalarda bilenen Esra Konuk Karaaslan bugün yaptığı açıklama ile Sakaryaspor yönetimine aday olduğunu açıkladı.

FUTBOL TARİHİNE ALTIN HARFLERLE YAZILDIĞI GÜNLERE KAVUŞMASI İÇİN…

Karaaslan yaptığı açıklamada, takımın Türk futbol tarihine isimleri yazılan birçok ismin çıktığı bir takım olduğunu vurguladı. Ancak son yıllarda Sakaryaspor'un bu özelliğini kaybettiğini, kendini geliştiremediğini hatta geçmişi arar bir konumda olduğunu vurgulayan Esra Konuk Karaaslan, "Bu nedenle yola çıktı. Takımımızın futbolcuların yetiştiği, futbol tarihine altın harflerle yazıldığı günlere kavuşması için, yönetime aday olduk" dedi.

YILLARCA UMUTLA BEKLEDİK

Son yıllarda Sakaryaspor'un bulunduğu ligden çıkması için şehir için umutla beklendiğini ifade eden Esra Konuk Karaarslan, "Bu durum, Sakarya haltının, Sakarya taraftarının ortak rahatsızlığıdır. Günlük bulunan çözümlerle, Sakaryaspor'un içinde bulunduğu durumdan çıkması mümkün değil. Bu nedenle ben ve yönetimimizdeki arkadaşlarımla beraber, Yeşil siyahlı takımımızın eski yöneticileriyle, takıma gönül verimsiş gizli kahramanlarla görüştük. Bu görüşmelerde takımımızın problemleri tespit ettik, bu problemler üzerinde hepimiz hem fikir olalım istedik. Ve bu konularda çözüm yollarını konuştuk, tespit ettik. Bu isimlerin görüşlerini ve desteklerini alarak yola çıktık. Hayırlı olsun. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir" diyerek adaylığını açıkladı.

Yorumlar (0)