banner2

banner1

banner22

Ertekin’den maç sonrası açıklamalar

Sakaryaspor - Kırklarelispor maçı ardından açıklamalarda bulunan teknik direktör İsmail Ertekin; “Rakip oynatmamak için gerekli tüm çabayı sarf etti. Önümüzdeki haftalardan itibaren çok daha iyi işler çıkaracağını düşünüyorum” dedi.

SPOR 10.10.2020, 18:48 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

“RAKİP OYNATMAMAK İÇİN GEREKLİ TÜM ÇABAYI SARF ETTİ”

Sakaryaspor’un Teknik Direktörü İsmail Ertekin, Sakaryaspor’un kendi sahasında Kırklarelispor ile oynadığı ve 1 puan alarak sahadan ayrıldığı maç sonrasında açıklamalarda bulundu.  Maç boyunca iyi mücadele ettiklerini belirten Ertekin, “Rakip oynatmamak için gerekli tüm çabayı sarf etti. Futbol oynamaya değil oynatmamaya gelmişler. Biz elimizden gelen tüm gayretle oynamaya çalıştık ama önde üretken değildik. Önde üretken olamayıp, gol bulamayınca onların ekmeğine yağ sürdük. Maç boyunca bütün oyun üstünlüğü bizdeydi ama ne yazık ki öndeki üretkenliğimiz eksik. Onları tamamlamamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

“DAHA ÇOK MAÇIMIZ VAR”

İsmail Ertekin son olarak; “Gidişata baktığınızda belki puan kaybediyor olabiliriz ama bu takımın önümüzdeki haftalardan itibaren çok daha iyi işler çıkaracağını düşünüyorum. Daha çok maçımız var. Bundan sonraki maçlarda kazanıp geçmişte söylediğimiz gibi 10 hafta lider olabiliriz diye düşünüyorum” dedi.

Yorumlar (0)