banner2

banner1

banner22

Doğada buluştular

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince Kitap okuma halkalarındaki gençlerle doğada buluşuldu.

SPOR 13.07.2020, 10:46 Editör: Aysima Kortak
Doğada buluştular
banner48

Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü kapsamında çeşitli atölyelerde eğitim gören gençler ve Kitap Okuma Halkaları öğrencileriyle birlikte Serdivan tepesinde muhteşem bir doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Sapanca Gölü manzarası eşliğinde başlanılan yolculuk Sakarya Üniversitesi Kampüsü ve Sakarya'nın eşsiz manzarasını seyrederek devam edildi. Yürüyüş devamında yamaç paraşütü tutkunlarının hava ile buluştuğu Serdivan Kırantepe 'ye varıldı. Kitap Okuma Halkası öğrencileri ile açık havada yapılan kitap kritiğinin ardından program sona erdi.

ETKİNLİKLER YAZ TATİLİ BOYUNCA DEVAM EDECEK

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, “Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı Gençlik Merkezlerimiz tarafından Merkezim Her Yerde, Sağlıklı yaşam ve Spor Kulübü ile Kitap Okuma Halkaları öğrencilerinin gerçekleştirdiği doğa yürüyüşü ve kitap okuma etkinliği ile gençlerimize biraz olsun moral vermeye çalışıyoruz. Bu tür spor, sosyal ve kültürel etkinliklerimiz yaz tatili boyunca devam edecektir” dedi.

Yorumlar (0)