banner2

banner1

banner22

Devir teslim Pazartesi…

Çarşamba günü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Sakaryaspor kulüp başkanlığına seçilen Cumhur Genç ve ekibi dün yapılan antrenmanı yakından takip etti.

SPOR 07.11.2019, 23:15 Editör: Ebru Bulut
Devir teslim Pazartesi…
banner48

Daha önce 3 dönem yöneticilik yaptıktan sonra son yapılan genel kurulda başkanlığa seçilen Cumhur Genç, çalışmalarına vakit kaybetmeden başladı. Çarşamba günü yapılan kongre sonrası futbolcular ve teknik heyet ile Rüstemler Tesisleri’nde bir araya gelen Başkan Cumhur Genç bugün yapılan antrenmanı da izledi.

GÖREV DAĞILIMI BEKLENİYOR

Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda yapılan yönetim binası düzenlemelerini yerinde inceleyen Cumhur Genç ve ekibi daha sonra Rüstemler Tesisleri’ne gelerek Karabükspor maçının hazırlıklarını sürdüren yeşil siyahlıları yakından takip ederek bir süre idmanı seyretti. Yönetimin Pazar günü oynanacak olan müsabakaya kadar görev dağılımı yapması bekleniyor.

PAZARTESİ DEVİR TESLİM

Sakaryaspor yönetiminde pazartesi günü devir teslim töreni yapılacak. Kongrenin ardından görevi resmi olarak sona eren Hüdaverdi Bahadır pazartesi günü Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda düzenlenecek olan törenle görevi Cumhur Genç’e teslim edecek.

Yorumlar (0)