banner2

banner1

banner22

Cumhur Genç'in transfer listesi hazır

Sakaryaspor’da 14 Haziran’da yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde resmi olarak adaylığını açıklamasa da hazırlıklarını sürdüren Cumhur Genç, teknik ekibin ardından futbolcu kadrosunu da hazırlıyor.

SPOR 08.06.2021, 12:10 Editör: Ebru Bulut
Cumhur Genç'in transfer listesi hazır
banner48

FUTBOLCU KADROSUNU HAZIRLIYOR

Sakaryaspor’da 14 Haziran’da yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde resmi olarak adaylığını açıklamasa da Cumhur Genç’in transfer listesinin hazır olduğu öğrenildi. Teknik Direktör olarak önceki gün Ercüment Coşkundere ile prensip anlaşmasına varan Genç ve ekibi ilk olarak yeşil siyahlı taraftarların yakından tanıdığı birkaç isimle el sıkıştı. Olağanüstü genel kurul öncesinde hazırlıklarını sürdüren Cumhur Genç, teknik ekibin ardından futbolcu kadrosunu da hazırlıyor.

ANLAŞMALAR SAĞLANDI

Yeşil Siyahlılarda daha önce forma giyen Oğuz Kocabal, Serkan Odabaşoğlu’nun yanı sıra Uşakspor’dan Kadir Arı ile anlaşan Genç ve ekibi geçtiğimiz sezon 1.Lig’de Keçiörengücü forması ile mücadele eden İrfan Akgün ile prensip anlaşmasına vardı. Merkez orta saha mevkiinde forma giyen Akgün 1.Lig’de 25 maçta forma giymişti. Burhan Eşer, Serdar Eylik ve Cengizhan Akgün gibi bazı isimlerle temasa geçen Cumhur Genç ve ekibin, Mehmet Akyüz ve Batuhan Karadeniz gibi isimlerle temasa geçmesine rağmen henüz sonuç alamadığı fakat kamuoyunda ses getirecek n az 2 önemli transferin peşinde oldukları öğrenildi.

KADRO KURUP 15 TEMMUZ’DA KAMP HEDEFİ

Kaleci Oğuz Çalışkan, Berkaycan Değirmencioğlu, Ümit Yasin Arslan, Ali Özgün gibi isimleri takımda tutmayı düşünen Genç’in kongre sonrası çok kısa sürede kadroyu kurup 15 Temmuz’da kampa gitmeyi planladığı gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (0)