banner2

banner1

banner22

Coşku arife günü başlayacak

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi play-off ilk maçı öncesi hayli iddialı. Başkan Ekşi “Bu sene Sakarya’da çifte bayram coşkusu yaşanacak” dedi.

SPOR 11.05.2021, 14:01 Editör: Ebru Bulut
Coşku arife günü başlayacak
banner48

Play-Off ilk maçı için Van’da kampa giren Sakaryaspor yarın oynayacağı maçı bekliyor. Arife günü deplasmandan averajlı bir skor elde edileceğini aktaran Başkan Cevat Ekşi, Ramazan Bayramı ve devamında da Sakaryaspor Şampiyonluğuyla çifte bayram yaşanacağını söyledi. Hebirlisin.com editörüne özel açıklamalarda bulunan Başkan Ekşi ‘O kupa şehre gelecek’ söylemini yineledi.

BİZ HAZIRIZ

Van deplasmanında takımla maç saatini bekleyen Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi adeta umut dağıtıyor. Takımın, teknik heyetin, yönetimin ve şehrin kupa coşkusu yaşamak için hazır olduğuna vurgu yapan Başkan ekşi “Biz play-off turu oynamaya ve rakiplerimizi geçerek finale çıkmaya hazırız. Tüm kalbimle söylüyorum bu takım O kupayı şehre getirtecek motivasyona sahip. Arife günü ilk maçımızı kazanıp şampiyonluk yolunda güçlü adımlarla ilerlemeye başlayacağız”

SAKARYA HAK EDİYOR

Sakarya’nın her yönüyle şampiyonluğu hak ettiğini belirten Başkan Ekşi “Futbolun öznesi şehirlerden birisi Sakarya. Eğer ülkenin her hangi bir yerinde futbol konuşulacaksa Sakarya muhakkak o sohbetin konusu olur. Bulunduğumuz lig bize yakışmıyor. Teknik heyetimiz, futbolcularımız, yönetici arkadaşlarımız bu sene o kupayı şehre getirmek için kenetlendi. Şehirde güzel bir sinerji oluştu. Sakarya’mıza, şampiyonluk kupasıyla coşkuyu yaşatmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

O KUPA ŞEHRE GELECEK

Arife günü Van’da oynanacak maçla başlayacak serüvenin mutlu sonla biteceğine dikkat çeken Başkan Ekşi “Sakaryaspor’un şampiyonluğuyla çifte bayram sevinci yaşayacağız. Yeşil-siyah renkleri yürekten destekleyen binlerce taraftarımız, malzemecisinden teknik direktörüne kadar herkes iliklerine kadar başarıya odaklandı. Bizleri her fırsatta destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce hepimizden çok o kupanın şehre gelmesini istiyor. Arife gününden itibaren şampiyonluk kupasına uzanana denk coşkulu mücadelemiz sürecek. Sonrasında da çifte bayram sevinci yaşayacağız” dedi.

Yorumlar (1)
Çilekeşli 2 ay önce
haydi sakaryam bastır cok süründün ayaga kalk ver elini birinci lig