banner2

banner1

banner22

Çirkin siyasetine…

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş’in, Haberlisin canlı yayınında Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç ile AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u ‘ahlaksızlık yaptılar’ sözlerine Başkan Genç twitter hesabından yanıt verdi.

SPOR 31.05.2020, 16:42 Editör: Ebru Bulut
Çirkin siyasetine…
banner48

SERT SÖZLER SARF ETMİŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş, haberlisin canlı yayınında Güven Hasbaş’ın sorularını cevapladı. Keleş, Sakaryaspor konusunda fikrini beyan ederken “Birisi Milletvekili birisi Sakaryaspor’un Başkanı. Ayıp şeyler, ağzı alınmayacak şeyler. Birisi koskoca camianın başkanı, diğeri de AKP Genel Başkan Yardımcısı. Kim ne vermiş, vermemiş bellidir. Bunu polemik konusu yapmak ayıp şeyler. Birisi mahkemeye vermiş. Burada ikisi de benim nezdim de ayıp şey yapmışlar. Ahlaksızlık yapmış” diyerek sert sözlerle eleştirmişti.

ÇİRKİN SİYASETİNE ALET ETMESİN

Keleş’in sözlerine cevap Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç’ten geldi. Genç “Sayın Ecevit Keleş’in belki haberi yok ama anlattığı konuda savcılığa başvurup şikayetçi olan, sorumluların ortaya çıkması için mücadele veren Sakaryaspor Kulübü ve şahsımdır. Sarf etmiş olduğu terbiye dışı kelimeyi aynen şahsına iade ediyor, çirkin siyasetine kulübümüzü ve beni alet etmemesini temenni ediyorum.  Kimse Sakaryaspor’u siyasi amellerine alet ederek prim yapmasın! Yeşil & Siyah sevgilerimle.”

Yorumlar (0)