banner2

banner1

banner22

Çalışmalar devam ediyor

Sakaryaspor, Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ın kendine has çalışma prensipleri ile Kahramanmaraş maçının hazırlıklarına devam ediyor.

SPOR 06.12.2019, 13:00
Çalışmalar devam ediyor
banner48

Ligde Pazar günü Kahramanmaraşspor’u konuk edecek olan Sakaryaspor’da bu karşılaşmanın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yeşil Siyahlıların yeni teknik direktörü Şaban Yıldırım her zaman olduğu gibi kendine has çalışma tarzı ve antrenman mantalitesi ile futbolcuları maça hazırlıyor.

ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET

Rüstemler Tesisleri’nde yapılan çalışmaya sakatlıkları süren Ahmet Furkan Özcan, Furkan Parsak, Ferit Erişçi, Yaser Hacımustafaoğlu ve tedbir amaçlı dinlendirilen Hacı Ömer Doğru katılmadı. Antrenmanı Kulüp Başkanı Cumhur Genç ve yöneticilerde takip etti.

TEK TEK ANLATTI

Teknik Direktör Şaban Yıldırım, Kahramanmaraş maçının taktik çalışmasını yaptırdığı antrenmanda yeşil siyahlı futbolculara nerede duracaklarını dahi tek tek ilgilenerek gösterdi. Oyun içerisinde kanat organizasyonları konusu da uyarılarda bulunan Yıldırım, zaman zaman oyunu durdurarak yeşil siyahlılara yapılması gereken hamleleri gösterdi.

2 ÖNEMLİ MAÇ

Tecrübeli teknik adam Şaban Yıldırım, oyuncu kalitesi, transferler gibi konuları şuan konuşmanın bir anlamı olmadığını belirterek; ‘’ Önümüzde kazanılması gereken 2 önemli maç var. Biz buna odaklanıp çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz. Hedefe giden yolda önemli bir adım olan iki maçı da kazanıp yolumuza bakacağız inşallah’’ dedi.

Yorumlar (0)