banner2

banner1

banner22

Bozkurt'tan antrenman sonrası açıklamalar

Sakaryaspor 2’nci Lig 29’uncu hafta maçında Mamak FK ile oynayacağı maç öncesinde son hazırlıklarını tamamladı. Rüstemler Tesisinde yapılan antrenman sonrasında konuşan Teknik Direktör Bozkurt; "Kırşehir Belediyespor maçının analizini yapıp o defteri kapattık. Şimdi Mamak maçını kazanarak tekrar galibiyet sersini başlatmak istiyoruz” dedi.

SPOR 22.03.2021, 15:25 Editör: Gizem Demirsoy
banner48

Sakaryaspor, Misli.com 2’nci Lig 29’uncu hafta maçında Mamak FK ile karşı karşıya gelecek. Rüstemler Tesisinde gerçekleşen antrenmanın ardından konuşan Teknik Direktör Bozkurt, “Son dakikada yediğimiz gol ve son 15-20 dakikadaki oyun bize yakışmadı. Böyle şeyler olabiliyor bunlardan tecrübe edinmek, ders çıkarmak gerekiyor. Onların analizini yapıp o defteri kapattık. Şimdi Mamak maçını kazanarak tekrar galibiyet sersini başlatmak istiyoruz” dedi.

"MAÇI KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUZ"

Çarşamba günü oynanacak Mamak FK maçını değerlendiren Bozkurt, “Mamak takımı son 3-4 haftadır çok kötü gidiyor, çok fazla gol yiyorlar. Özellikle ilk dakikalarda gol yiyince hemen demorilize olabiliyorlar. Aldığımız duyumlara göre hocaları ayrıldı, yardımcı hoca devam edecek. Bir kalıplaşmış tecrübeli oyuncu grubu vardı, tempolu düşük oyuncu grubu o oyuncuların hiçbiri kadroda yok. Daha genç, dinamik bir takımla oynayacağız. Tecrübeli grup işler kötüye gidince maçı kafalarında bitirebiliyordu ama genç oyuncular öyle olmaz. Genç oyuncular skora bakmazlar, maçın sonuna kadar müdanelerini sürdürürler. Küçük maç büyük maç yok bunu liglerde görüyoruz. Aynı ciddiyetle devam ediyoruz kazanmamız gereken bir maç kazanarak geleceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)