banner2

banner1

banner22

Bozkurt antrenman sonrası konuştu

Sakaryaspor yarın oynayacağı maç öncesinde son hazırlıklarını tamamladı. Rüstemler Tesisinde yapılan antrenman sonrasında konuşan Teknik Direktör Bozkurt; “Maçta bizi neler beklediğini çok iyi biliyoruz. Maça çıkacağız Allah izin verirse tabi ki maçı kazanıp önümüzdeki hafta Eyüp maçına moralli gitmek istiyoruz” dedi.

SPOR 26.01.2021, 14:18 Editör: Ebru Bulut
banner48

BOZKURT İLE İLK MAÇ

Sakaryaspor yönetimi, 5 gün önce teknik direktör Serdar Bozkurt ile 1.5 yıllık sözleşme imzalanmıştı. Atılan imza sonrasında Bozkurt ile ilk maçına çıkacak olan Sakaryaspor, maç öncesinde son sürat hazırlıklarına devam etti.

SON HAZIRLIKLAR

Sakaryaspor, Misili.com 2’nci ligin ikinci yarısının ilk maçı olan 1922 Konyaspor ile yapacak. Yarın evimizde oynayacağımız maç öncesinde yeşil siyahlılar için Rüstemler Tesisinde antrenman yaptı. Antrenman sonrasında konuşan Teknik Direktör Bozkurt, “Eksik olarak Çağrı var, kırmızı cezalısı. Onun dışında tabi bir eksikliğimiz yok. Geldiğimizden beri ilk gün zeminden dolayı bir antrenman yapamadık. Ondan sonra suni çimli halı sahada yaptık. Sonuç itibariyle iyi gidiyoruz. Çocukların istekleri, arzuları da iyi. Değişimlerde zaten genel olarak teknik adam değişikliğinde illahaki bir tepki olur antrenmanlarda ama biz bunun devamını istiyoruz. Onu da getireceğiz yani. Bir disiplin oluştu takım içerisinde, bir istek oluştu” ifadelerine yer verdi.

“ANALİZİMİZİ YAPTIK”

Yarın oynanacak maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Bozkurt; “Yarın maça çıkıyoruz 1922 Konyaspor genç bir takım, çok mücadele eden bir takım içinde boş oyuncu yok, gençler direkçilerdir. Maçta bizi neler beklediğini çok iyi biliyoruz. Analizimizi yaptık ona göre oyuncularla gerekli uyarıları da yaptık. Akşam geniş toplantımızı da yapacağız. Maça çıkacağız Allah izin verirse tabi ki maçı kazanıp önümüzdeki hafta Eyüp maçına moralli gitmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)