banner2

banner1

banner22

Berk İsmail veda etti

Sakaryaspor'da üç sezon geçiren ve sözleşmesi sona eren Berk İsmail Ünsal sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

SPOR 04.06.2021, 15:46 Editör: Ebru Bulut
Berk İsmail veda etti
banner48

17 FUTBOLCUNUN SÖZLEŞMESİ BİTTİ

1.Lig yolunda üst üste dördüncü play-off’unu kaybeden Sakaryaspor’da 30 itibari ile 17 futbolcunun sözleşmeleri sona erdi. Yeşil Siyahlı kulübün sezon başında kadrosuna kattığı Alişan Şeker, Burak Öksüz, Hakan Aslantaş, Mehmet Boztepe, Muhammet Reis, Oğuzhan Kayar, Özkan Taştemur’un yanı sıra geçtiğimiz sezondan takımda kalan Ümit Yasin Arslan, Abdülaziz Solmaz, Azad Filiz, Berk İsmail Ünsal, Berkay Can Değirmencioğlu ve Kaan Kırcı’nın sözleşmeleri sona erdi. Kiralık olarak forma giyen Nuri Fatih Aydın, Devrim Taşkaya, Fatih Tultak ile Hasan Bilal ise 31 Mayıs itibari ile kulüplerine geri döndü.

TATANGALARA VEDA ETTİ

Yeşil-Siyahlı forma altında üç sezon geçiren Berk İsmail Ünsal sözleşmesinin tamamlanmasının ardından sosyal medya hesabından veda etti. Ünsal yaptığı paylaşımında; “Sakaryaspor ailesi yeşil siyah forma edeceğime söz vermemin yaklaşık üç yıl geçti. Aradan geçen zaman boyunca onlarca gol sevincini Play-Off’ların heyecanını iki kez 1.Lig in kıyısına kadar gelip çıkamamanın üzüntüsünü birlikte yaşadık. Her koşulda bu formayı hak ettiği yere çıkartmak için mücadele ettim. Ve sizlerin desteğini her zaman arkamda hissettim Sakaryaspor'un layık olduğu yere yükselişine şahit olmak dileğiyle her şey için teşekkür ederim sevgi ve saygılarımla” tatangalara veda etti.

Yorumlar (0)