banner2

banner1

banner22

Bekir İrtegün’den anlamlı hareket

Sakaryaspor’a transfer olan ve ligin ilk yarısında çapraz bağları koparak sezonu kapatan Bekir İrtegün, 45 yaşındaki bir kadının ameliyat masraflarını üstlendi.

SPOR 10.06.2020, 13:38 Editör: Ebru Bulut
Bekir İrtegün’den anlamlı hareket
banner48

Bekir, İrtegün sezon başında Sakaryaspor’a transfer olmuş ve ligin ilk yarısında çapraz bağları koparak sezonu kapatmıştı. Ünlü sanatçı Ahbap Genel Başkanı Haluk Levent'in yardım çağrısına sessiz kalmayan Bekir İrtegün, bağırsakları çalışmayan 45 yaşındaki Aynur hanımın 17 bin 500 TL’lik ameliyat masrafını üstlendi.

ÇAĞRIDA BULUNMUŞTU

Haluk Levent, Ordu'da ikamet eden zor durumdaki kadın için yardım çağrısında bulunmuş ve ameliyat masrafını karşılayacak kişiye peynirli börek yapacağının sözünü vermişti. Levent, Twitter hesabından şu ifadeleri kullanmıştı: “Aynur hanım, 45 yaşında. Çok zor durumda. Bağırsakları hiç çalışmıyor. Çok kilo kaybetti. Acil ameliyat olması lazım. Araştırdık soruşturduk ameliyat 17 bin 500 TL tutuyor. Kim ki bu ameliyat masrafını karşılar ona peynirli börek yapacağım.”

TEŞEKKÜR ETTİ

Ünlü sanatçı ameliyat masrafını üstlenen Sakaryasporlu oyuncu Bekir İrtegün’e teşekkür etti. Haluk Levent; “Heyyoooo Sevgili @bekirtegun kardeşim bu ameliyatı üstlendi. Ablamızın artık sıkıntısı kalmayacak. Teşekkürler Bekir!” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)