banner2

banner1

banner22

Bayburt maçı ertelendi

Sakaryaspor’da 15 futbolcunun koronavirüse yakalanmasının ardından bugünkü Elazığspor maçı ileri bir tarihe ertelenmişti. 9 Aralık Çarşamba günü Bayburt deplasmanında da oynanacak olan maç TFF tarafından ertelendi.

SPOR 03.12.2020, 16:29 Editör: Ebru Bulut
Bayburt maçı ertelendi
banner48

15 FUTBOLCU KORONAYA YAKALANDI

Adanaspor ile oynanan kupa maçı sonrası ev sahibi ekipte 40’a yakın vakanın çıkması üzerine büyük tedirginlik yaşayan Sakaryaspor’da önceli gün yapılan testler sonrası korkulan olmuştu. Yeşil Siyahlılarda Çağrı Ortakaya, Oğuzhan Kayar, Alişan Şeker, Mehmet Boztepe, Emirhan Civelek, Fatih Tultak’ın testlerinin pozitif çıkmasının ardından toplamda 10 futbolcuya koronavirüs tanısı konulmuş, yeşil-Siyahlı ekibimizde dün yapılan testlerin sonunda Ali Özgün, Caner Koca, Özkan Taştemur, Canberk Özdemir ve Alpay Koçaklı’nın da testleri pozitif çıkınca bu sayı 15 olmuştu.

BAYBURT MAÇI DA ERTELENDİ

Misli.com 2.Lig’in 13.haftasında Elazığspor’u konuk etmesi gereken Sakaryaspor’da yönetimin federasyona yaptığı erteleme başvurusunun ardından yarın oynanması gereken müsabaka ertelenmişti. 9 Aralık Çarşamba günü Bayburt deplasmanında da oynanacak olan maç TFF tarafından ertelendi.

Yorumlar (0)