banner2

banner1

banner22

Başladığı gibi bitti

Sakaryaspor lig öncesi üçüncü hazırlık maçında sahadan beraberlik ile ayrıldı. Aşırı sıcak altında oynanan müsabakada her iki teknik adamda birçok oyuncusunu deneme imkanı buldu

SPOR 09.08.2018, 16:33
Başladığı gibi bitti
banner48

Sakaryaspor lig öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.  Hazırlık maçlarına Galatasaray ile başlayan ekibimiz istediği skoru alamasa da Süper Lig takımına karşı iyi bir mücadele sergilemişti. Yeşil-Siyahlılar Bolu kampının ardından sahasında Rapid Bükreş’i konuk etmiş ve sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrılmıştı.

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’ın hazırlık döneminde takımın eksiklerini görmek ve yeni transferlerin kaynaşması açısından büyük önem verdiği Bugsaş maçında gol sesi çıkmadı. Lige hazır girmek isteyen ekibimiz kendi dengi takımla oynadığı hazırlık maçında gücünü sınadı. Aşırı sıcak her iki takımın oyununu da olumsuz yönde etkiledi.

Sakaryaspor ile Bugsaşspor bu güne kadar 6 kez karşı karşıya geldiler. Ekibimiz resmi maçlarda Bugsaş’ı hiç mağlup edemedi. 6 maçın ikisini Bugsaş kazanırken 4 müsabaka ise beraberlikle sona erdi. Yeşil siyahlı ekibimiz bugün oynadığı hazırlık maçından da galibiyetle ayrılamayarak geçen sezon ki rakibini yenememe geleneğini sürdürdü.

Sakaryaspor oynadığı üç hazırlık maçının ikisini kaybederken son maçtan beraberlikle ayrıldı.

KADROLAR

SAKARYASPOR: Ferhat kaya, Berkaycan, Oğuzhan Kol, Recep Yılmaz, Oğuz Kocabal, Dilaver, Görkem, Alper, Murat, Hacı Ömer, Tevfik Köse

TEKNİK DİREKTÖR: Ahmet Yıldırım

BUGSAŞSPOR: Bora, Selim, Süleyman, Soner, Beytullah, Kerem, Ahmet K. Tekin, Çeçen, Sertaç, Torun

Teknik Direktör; Mustafa Özer

Her iki takımın teknik ekibi maç boyunca birçok oyuncu değişikliği yaparak sezon boyunca nasıl bir planlama yapacaklarını test ettiler. Sıcak havada oynanan müsabaka 0-0 berabere sonuçlandı.

Yorumlar (0)