banner2

banner1

banner22

Başkanlar şampiyonlar yetiştiren salonu ziyaret etti

Sakarya’da düzenlenmekte olan Türkiye Boks Şampiyonasına katılan Türkiye boks Federasyonu başkanı Eyüp Gözgeç ve As Başkan Yılmaz İlkay Arın şampiyonlar yetiştiren salonu ziyaretlerinde, şaşkınlıklarını gizleyemediler.

SPOR 13.07.2021, 09:35 Editör: Ebru Bulut
Başkanlar şampiyonlar yetiştiren salonu ziyaret etti
banner48

Erkan Durak Üst Minik Erkek ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 11-17 Temmuz'da, Sakarya Atatürk Kapalı spor salonunda başladı. Pandemi ve hijyen kurallarının üst seviyede tutulduğu müsabakalar, centilmenlik seviyesinde hız kesmeden devam ediyor. Sakarya Gençlik spor İl müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı, yaklaşık bin sporcu ve antrenörün katılımıyla devam eden müsabakalara, Türkiye boks Federasyonu başkanı Eyüp Gözgeç ve As Başkan Yılmaz İlkay Arın da katıldı.

ANTRENMAN SALONUNU ZİYARET ETTİLER

Tatlı sert ama çok centilmence geçen müsabakalar devam ederken, Türkiye boks Federasyonu başkanı Eyüp Gözgeç ve As Başkan Yılmaz İlkay Arın, milli takım Antrenörü Muhammet Ali Keskin Hoca’nın şampiyonlar yetiştirdiği antrenman salonunu ziyaret ettiler.

ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİLER

Ziyaret esnasında şaşkınlıklarını gizleyemeyen Boksun başkanları, Milli takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin Hocaya hitaben, “Hocam, Avrupa şampiyonu Milli sporcularımızı bu ufacık salonda mı yetiştiriyorsunuz” dediler.

DÜNYA ŞAMPİYONLARI DA BU SALONDAN ÇIKACAK

Gelen soru karşısında, şampiyonların hocası, Milli Takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin ise, “Sporcularımızla beraber biz bir aileyiz. Ben ve sporcularım için mekandan ziyade, istek, azim, samimiyet ve gönül birlikteliği daha önemlidir. Bu birlik ve samimiyet devam ettiği müddetçe, değil Avrupa, dünya şampiyonları da bu salondan çıkacaktır inşallah” dedi

Yorumlar (0)