banner2

banner1

banner22

Balkan Şampiyonu oldu

Kickboks’ta milli gururumuz Sakarya’nın altın kızı Avrupa Şampiyonu sporcumuz Afra Adıyaman Makedonya’da düzenlenen Balkan Şampiyonasında ev sahibi sporcuyu ilk raund da sayı nakavt ederek Balkan Şampiyonu oldu.

SPOR 08.09.2021, 11:03 Editör: Aysima Kortak
Balkan Şampiyonu oldu
banner48

Başarılı sporcu aynı zamanda Makedonya yolculuğu öncesi Bursa ilinde düzenlenen iller arası Muaythai şampiyonasında 3 maçını da nakavt İle kazanarak Şampiyon olmuştu. Başarılı antrenörü Serkan Yılmazer sporcuları Sakarya iline, büyükler de ikincilik gençlerde üçüncülük kupası getirdi ve toplamda 12 madalya 2 kupa ile turnuvalarda fırtına gibi esmeye devam ediyor.

HEDEFLERİ BİR BİR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy da şampiyon sporcuları ve antrenörünü makamında misafir ederek tebriklerini iletti ve başarılarının devamını diledi. Serkan Yılmazer yaptığı açıklamada “Koyduğumuz hedefleri bir bir gerçekleştiriyoruz ve bizim en büyük hedefimiz olimpiyat Şampiyonluğu inşallah Sakaryamıza ülkemize olimpiyatlarda en iyi şekilde temsil etmek ve madalya getirmek için durmaksızın çalışmalarımıza devam edeceğiz, bizden desteklerini asla esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy’a şahsım ve sporcularım adına teşekkür ederim” dedi.


Yorumlar (0)