banner2

banner1

banner22

Atalay Sakaryaspor’ uçak tahsis etti

Play off’un ilk maçı için Van deplamanına giden Sakaryaspor’a tüm şehirden destek yağarken diğer bir destek ise TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay’dan geldi. Başkan Atalay Vanspor maçı dönüşü sonrasında Yeşil Siyahlı ekibimize dönüş için uçak tahsis etti.

SPOR 10.05.2021, 21:14 Editör: Ebru Bulut
Atalay Sakaryaspor’ uçak tahsis etti
banner48

UÇAK TAHSİS EDİLDİ

Sakaryaspor, 2’nci Lig'de verdiği mücadele sonrasında play-off’a çıktı. Play-off mücadelesinin ilk karşılaşması için hazırlıklarını tamamlayan yeşil-siyahlılar, bugün Van’a hareket etti. Play Off’un ilk maçı için Sakaryaspor’a şehir olarak destekler yağarken diğer bir destek ise TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay’dan geldi. Başkan Atalay Vanspor maçı dönüşü sonrasında Yeşil Siyahlı ekibimize dönüş için uçak tahsis etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Ergün Atalay’ın Sakaryaspor’a bu jesti üzerine Sakaryaspor’un resmi sosyal medya hesabından teşekkür mesajı paylaşıldı.  Yapılan paylaşımda; “Van'dan dönüş uçağımızın tahsis edilmesinde desteklerini esirgemeyen TÜRK-İŞ Başkanı Sn. Ergün Atalay'a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kenetlendik! #AnadoluGüneşiYenidenDoğuyor” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)