banner2

banner1

banner22

Antrenman sonrası balık keyfi

Sakaryaspor, Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Eyüpspor karşılaşmasının hazırlıklarını bugün yaptığı çalışma ile sürdürdü. Bugün yapılan antrenman sonrasında futbolcular ve teknik heyet balık mangal keyfi yaptı.

SPOR 31.01.2021, 20:32 Editör: Aysima Kortak
Antrenman sonrası balık keyfi
banner48

Sakaryaspor, Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Eyüpspor karşılaşmasının hazırlıklarını bugün yaptığı çalışma ile sürdürdü. Rüstemler Tesisleri’nde teknik direktör Serdar Bozkurt nezaretinde çalışan temsilcimizde sakat olan Abdülaziz Solmaz dışında eksik yok.

BOZKURT UYARDI

Lider karşısında mutlak 3 puana ihtiyacı olan yeşil siyahlıları özellikle pas hataları konusunda uyaran teknik direktör Serdar Bozkurt, maçın tamamında oyun disiplininden kopulmamasını istedi. Pas organizasyonu çalışması yapan temsilcimiz yarın yapacağı çalışma ile bu mücadelenin hazırlıklarını sürdürecek.

BALIK KEYFİ

Yeşil Siyahlıların bugün yaptığı antrenman sonrasında futbolcular ve teknik heyet balık mangal keyfi yaptı. Zorlu Eyüp maçı öncesinde yönetimin moral amaçlı mangal partisini düzenlediği öğrenildi. Başkan Cevat Ekşi, başkan vekilleri İdris Caymaz ve İbrahim Şahin’in de katıldığı mangal partisi neşeli geçti.

Yorumlar (0)