banner2

banner1

banner22

Akkuş adaylığını açıkladı

Daha önce Cevat Ekşi ile beraber aday olarak kongreye giden İş insanı Uğur Akkuş, yönetimin aldığı kongre ardından Sakaryaspor Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

SPOR 14.11.2020, 20:30 Editör: Ebru Bulut
Akkuş adaylığını açıkladı
banner48

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Cevat Ekşi Başkanlığındaki Sakaryaspor yönetiminin aldığı genel kurul kararının ardından birçok ismin adaylık için ismi geçmeye başlamıştı. Sakaryaspor’un eski genel başkanlarından Cumhur Genç ve ekibini akşam saatlerinde yaptığı toplantının ardından ilk resmi adaylık açıklaması gelmişti. Cumhur Genç ardından diğer açıklama da iş insanı Uğur Akkuş’tan geldi. Akkuş, avukatı aracılığıyla aday olduğunu açıkladı.

İşte o açıklama;

“A&S Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ugur Akkuş, Sakarya sevdasını tüm kalbinde hissederek, Sakaryaspor'u hak ettiği başarı olan Superlig şampiyonu yapmak hedefiyle başkan adayı olmuş ancak yaşanan süreçte bir dizi yanlış anlaşılmalar olmuş ve birçok taraftanın desteğine karşılık başkan seçilememiştir. Sakaryaspor'un mevcut durumu yönetim kurulu başkanımız sayın Ugur Akkuş'u gönülden rahatsız etmiştir. Sakaryaspor taraftarının ve Sakaryaspor sevdalılarının tekrar aynı hayal kırklılıklarını yaşamaması adına Sakaryaspor olağanüstü kongresinde Sakaryaspor başkanlığına adaylığını koymaya karar vermiştir. Tüm başkan adaylarına başarılar diler, Sakaryaspor'u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle tüm Sakaryaspor sevdalılarına sevgilerimizi sunarız. Formanın asıl sahibi Sakaryaspor taraftarı daha fazla üzülmesin, müsterih olsunlar. Sakarya Anadolu'nun temel taşıdır ve hak ettiği başarılara sayın Uğur Akkuş başkanlığında en kısa zamanda ulaşacaktır.”

Yorumlar (0)