banner2

banner1

banner22

“4’üncü şampiyonluğu yaşamak istiyorum”

Sakaryaspor’a devre arasında transfer olan Sinan Özkan, kariyerinde ki dördüncü şampiyonluğu yeşil siyahlı formayla yaşamak istediğini söyledi.

SPOR 13.04.2020, 19:56
“4’üncü şampiyonluğu yaşamak istiyorum”
banner48

4’NCÜ ŞAMPİYONLUK

Sinan Özkan, Instagram canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Sakaryaspor’da kariyerinin dördüncü şampiyonluğunu yaşamaya geldiğini söyleyen Sinan, “Kariyerimde daha önce 3 tane şampiyonluk yaşadım hepsi 1.Lig’den, Süper Lige çıkma şampiyonlukları. Elazığspor, Alanyaspor, Göztepe. Fakat 3 şampiyonluğa rağmen Süper Lig’de oynamak nasip olmadı. Alanya ve Göztepe’de play-off finallerinde penaltı son golleri bana nasip olmuştu. İnşallah Sakaryaspor ile kariyerimdeki dördüncü şampiyonluğumu yaşamak istiyorum” dedi.

İNŞALLAH BİZE NASİP OLUR

Sakaryaspor’un tecrübeli oyuncusu Sinan Özkan canlı yayında şöyle konuştu: “Sakarya’da inşallah şampiyon oluruz ve burada inşallah kalırız. 2 sezondur finalden dönen bir şehri hedefe ulaştırmak istiyoruz. Bursa finalini televizyondan izlemiştim. Sakaryaspor çıksın istiyordum. Tribünde Sakaryalı arkadaşlarım vardı. Biri Mehmet Akyüz’dü. Nasip olmadı inşallah bu sene bize nasip olur. Biz takım olarak buna inanıyoruz. İnşallah ülkemiz bu sıkıntılı günlerden çıksın bizde yarım kalan işimizi tamamlayalım istiyoruz.”

DÜŞÜNMEDEN KABUL ETTİM

“Sakaryaspor’dan teklif gelince çok fazla düşünmedim. Futbolculuk hayatımda hep oynamak istediğim kulüplerden biriydi. Sakaryaspor’dan teklif gelince tereddüt etmedim. Daha önce kariyerimde 6-7 kere Sakaryaspor’a rakip olmuştum. Bu yüzden Tatangalar’ın gücünü biliyorum. Yeter ki bizim arkamızda olsunlar onların desteği ile işler daha kolay olacaktır. Stadyum zaten Türkiye’nin sayılı statları arasında. İnşallah Sakarya Stadı’nda daha nice sevinçler yaşayacağız.”

HER ZAMAN HAZIRIM

Sinan Özkan kendi performansıyla ilgili sorulara şöyle cevap verdi: “Performansımın bende farkındayım aslında kötü değilim ama daha iyisi yapmak için elinden gelenin her zaman daha fazlasını yapmaya çalışacağım. Yedek kalmak gibi bir sorunum yok. Hoca bir dakika görev verirse bir dakika, 90 dakika derse 90 dakika oynarım. Ben her zaman hazırım. Gençliğimde futbola forvet oynayarak başladım ama gerçek mevkiim sağ açık, fakat hocam nerde forma verirse ben görev yapar elimden geleni yaparım.”

Yorumlar (0)