• Reklam
Reklam
Reklam

Şoka uğradı

Karasu İlçesinde yaşayan 35 yaşındaki Caner Şahin’in 2017 yılında evlendiği kadın 1 gün sonra kendisini terk etti. Evliliğinin bitmesine anlam veremeyen Şahin daha sonra kendisine gelen icra yazısıyla şoka uğradı.

Şoka uğradı

Karasu İlçesinde yaşayan 35 yaşındaki Caner Şahin’in 2017 yılında evlendiği kadın 1 gün sonra kendisini terk etti. Evliliğinin bitmesine anlam veremeyen Şahin daha sonra kendisine gelen icra yazısıyla şoka uğradı.

10 Ocak 2019 - 20:03
Reklam

 R. Kaan Oktar // Özel Haber 

2 YIL BOYUNCA GÖRÜŞTÜLER
Karasu İlçesine bağlı Dereköy Mahallesinde yaşayan 35 yaşındaki Caner Şahin, ilk eşinden ayrıldıktan sonra akrabaları tarafından 2015 yılında tanıştırıldığı  Ceylan Şahin ile 2 yıl boyunca görüştü. Defalarca bir araya gelen ikili, 2017 yılında Sakarya’ya fındık işçisi olarak gelen Ceylan Şahin’in Caner Şahin’e evlenmek istediğini söylemesi üzerine dini nikah yaptı. Dini nikah sonrasında Caner Şahin’in ailesine ait evde yaşamaya başlayan çift, 30 Temmuz 2017’de resmi nikah yaptı.
 
1 GÜN SONRA TERK ETTİ
30 Temmuz 2017’de resmi nikah yapan çift düğün hazırlıklarına başlarken 31 Temmuz’da işe gitmek üzere evden ayrılan Caner Şahin, eşi Ceylan Şahin’den gelen telefonla şok oldu. 24 yaşındaki eşinin kendisine ‘Babam beni almaya geldi, ben gidiyorum’ dediğini belirten Caner Şahin, “Ne olduğunu anlayamadım. İş için evden çıkmıştım, bir telefon geldi, ben daha ne olduğunu anlayamadan eşim babasının geldiğini ve onunla gideceğini söyledi. Neden gidiyorsun dediğimde ise, ‘Artık istemiyorum, seni sevmiyorum’ dedi. Ferizli’de polis karakoluna gitmişler, altın ve bilezikleri alıp gitmişler. 19 Bin TL başlık parası vermiştim, o da gitti” dedi.
 
TAZMİNAT DAVASI AÇILDI
Ayrılık sonrası birçok kez eşiyle bir araya gelmeye çalışan Caner Şahin, eşi Ceylan Şahin tarafından açılan boşanma davası sonrasında görüşmeyi bıraktı. Ayrılığın şokunu üstünden atamayan Şahin boşanma davasının hemen ardından kendisine gelen 10 Bin TL maddi, 10 TL manevi tazminat davasıyla neye uğradığını şaşırırken 1 gün sonra terk edildiği eşine aylık 150 TL tedbir nafakası ödemeye mahkum edildi.
 
“60 BİN TL ZARARIM VAR”
Evlendikten 1 gün sonra terk edilen Caner Şahin, “Cumhurbaşkanımızdan rica ediyorum, lütfen bizi koruyacak bir kanun çıksın. Resmi nikahtan 1 gün sonra terk edildim, düğün hazırlığı sırasında biriktirdiğim paralar ve altınlarım gitti. Başlık param gitti, üstüne birde tazminat davası açtılar. Benim paramla sefa sürüyorlar ve beni hala mahkemeye veriyorlar. 5 yıldan önce biten evliliklere nafaka bağlanmasın, bu tarz davalar açılamasın. Çiftçilik yaparak geçinmeye çalışıyorum, 60 bin TL’lik bir zararım var. Bundan sonra da ne yapacağımı bilmiyorum” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nuri korkmaz
    5 ay önce
    Geçmiş olsun caner bey bizde aynı dertteyiz boşanmış insanlar pilatfaormu var iknur birsen ve murat bey Hacı ali bey internetten bunlara ulaşa bilirseniz inanın size faydası olur bende onlara ulaştım faydası oldu Sakarya Nuri korkmaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaralılar hastaneye kaldırıldı
Yaralılar hastaneye kaldırıldı
Tedavi görüyordu
Tedavi görüyordu