banner2

banner1

banner22

Esma Metin koronaya yenildi

Söğütlü İlçesi Küçüksöğütlü Mahallesi'nde ikamet eden ve 3 çocuk annesi olan Esma Metin, koronavirüsten hayatını kaybetti.

Söğütlü 04.12.2020, 12:40 Editör: Aysima Kortak
Esma Metin koronaya yenildi
banner48

Söğütlü İlçesi Küçüksöğütlü Mahallesi'nde ikamet eden ve tüm aile bireyleri pozitif olan ailede Özel Halk Otobüsü şoförü olan 34 yaşındaki Emrah Metin ve 30 yaşında olan ve 2 ay önce ikiz bebekler dünyaya getiren Esma Metin yaklaşık 7 gün önce Koronavirüs teşhisi ile tedavi görmeye başlamıştı. Tedavisi evde başlayan Metin daha sonra fenalaşınca önce Ferizli Devlet Hastanesi'ne daha sonrada Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

ACI HABER GELDİ

Bir süredir hastanede tedavi altında olan 3 çocuk annesi Esma Metin’den acı haber geldi. Metin, genç yaşta sevenlerini yasa boğarak yaşama veda etti. Genç kadın bugün koronavirüs tedbirleri kapsamında toprağa verilecek.

Yorumlar (1)
Arkadaşı 5 ay önce
Esma'cim çok dualar ettik arkadaşım. Nasip değilmiş Rabbim nurlar içinde yatırsın inşAllah. O güzel ailene sabır versin.Kimseyi üzmeyen öyle güzel bir kardedimizdin ki. Rabbim sana güzel muamele edip cennetiyle sereflendirsin. Çok üzgünüz başımız sağ olsun.