banner2

banner1

banner22

427 mülki idare amirinin görev yerleri belli oldu

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri belli oldu. Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Kaymakamlığına atandı.

Söğütlü 14.07.2020, 10:00
427 mülki idare amirinin görev yerleri belli oldu
banner48

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerlerinin, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi. Kararname kapsamında Beykoz Kaymakamlığına, Sakarya Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli getirildi.

ESENGÜL KORKMAZ ÇİÇEKLİ KİMDİR?

1978 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ankara'da tamamladı. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. 2004 yılında kaymakamlık mesleğine girdi. Bursa Harmancık, Eskişehir Alpu ilçelerinde vekaleten kaymakamlık yaptı. Karabük Eskipazar,  Iğdır Karakoyunlu, Elazığ Kovancılar kaymakamlığından sonra 2015 Ağustos kararnamesiyle Sakarya'nın Söğütlü ilçesine atandı. Temmuz 2020 kararnamesiyle de İstanbul'un Beykoz ilçesine atandı. Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli ile evli olup 2 çocuk annesidir. 

Yorumlar (0)