banner2

banner1

banner22

'Zoru başaracağız'

Seçim çalışmalarına Geyve’de devam eden CHP milletvekili adayları, vatandaşlarım büyük ilgisiyle karşılandı.

SİYASET 01.06.2018, 11:27
'Zoru başaracağız'
banner48

Geyve  merkez ve Alifuatpaşa’da seçim çalışmaları yapan CHP Milletvekili adayları Engin Özkoç, Mehmet Selçuk, Elif Yar, Mehmet Bağdat ve Gözdenur  Yıldız İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte esnaf ve  ev ziyaretlerinde bulundular. Vatandaşların sorunlarını dinleyip, çözümün CHP’de olduğunu dile getirerek destek istediler.

MİLLET İTTİFAKI

Çalışma esnasında  İYİ Partili adaylar ile yolları kesişen CHP’liler, başarılar dileyip millet ittifakı için vatandaşlardan birlikte destek istediler.

HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

CHP Milletvekili adaylarından Elif Yar, Geyve ve Ali Fuat Paşa'da halkın kendilerine gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade ederken, "Sakarya milletvekili adayı olarak zorlukları hep beraber aşabileceğimiz inancındayım. Hepimizin isteği ülkemizin içinde bulunduğu şu sıkıntılı dönemi el birliğiyle atlatabilmek. Yeni bir değişim rüzgarına ihtiyacımız var. Kolay olanı değil, zoru başaracağız. Biz halkımıza hizmet için bu yola çıktık. Ulaşabildiğimiz her noktaya gitmek, vatandaşlarımızın sorunlarını tek tek dinlemek ve halkımızın bize vereceği destek ile tüm sorunlara çözmek istiyoruz." dedi.

Yorumlar (0)