banner2

banner1

banner22

Ziyaretlerde bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Mehmet Emin Kaba, Arifiye ve Serdivan ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

SİYASET 24.05.2018, 15:24
Ziyaretlerde bulundu
banner48

Arifiye'de Esnaf ve Sanayiciler Derneği'ni ziyaret eden Kaba, Cumhur İttifakı ile Türkiye'nin tüm tehdit ve tehlikeleri bertaraf etme gücüne kavuşabileceğini kaydetti.

İttifakın toplumda büyük destek ve itibar gördüğünü ifade eden Kaba, "Türkiye'nin her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bunu tesis edebilecek yapı Cumhur İttifakı'dır. 15 Temmuz sonrası oluşan Yenikapı ruhunun devamı niteliğindeki bu ittifaktan, Türkiye'ye kast eden tüm odaklar rahatsız. Ancak milletimiz memnun ve umutlu" dedi.

Kaba, Milliyetçi Hareket Partisi'ne duyulan güvenin özellikle bu seçim döneminde çok güçlü şekilde hissedildiğini belirterek, "MHP ve liderimiz Devlet Bahçeli'nin tavrı ve belirleyici politikalarının toplumda karşılık bulduğu açıkça görülüyor. Bu durumun sandığa olumlu şekilde yansıyacağını düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarına Serdivan ilçesinde devam eden Kaba, pazaryerinde esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

Selahiye Gümüşhaneliler Derneği'ni de ziyaret eden Kaba, "Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Cumhur İttifakı ile de mecliste çoğunluğa talibiz. MHP'nin mecliste güçlü şekilde temsil edilmesi, denge ve denetim görevi açısından önemli. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Erdoğan'a, milletvekili seçiminde ise MHP'ye destek bekliyoruz" dedi.

MHP Adayı Kaba, Serdivan Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü de ziyaret etti.

Yorumlar (0)