banner2

banner1

banner22

Yoğun ilgi

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Enes Erkan Çarşamba Pazarını ziyaret edip pazar esnafı ve vatandaşlarla görüştü. Şampiyona vatandaşın yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

SİYASET 09.05.2018, 16:53
Yoğun ilgi
banner48

Dünya ve Avrupa Karate Şampiyonu Enes Erkan’ın pazar ziyareti izdihama neden oldu.  Pazar esnafı ve vatandaşlarla görüşen Erkan “24 Haziran seçimlerinde ülkemiz üzerine oynanan oyunları bozmak için bu yola çıktık. Türkiye şaha kalktı. Bu durumu çekemeyenlerin kurmaya çalıştıkları oyunları da, tezgahları da başlarına yıkmak için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda sizlerin desteğini istiyorum” diyerek vatandaşlardan destek istedi.

Milletvekili Aday Adayı Enes Erkan “Allah’ın izni ile şehrimizden ve ülke genelinden davamızın liderine, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü destek vereceğiz. Sandıkta vuracağımız her mühür, daha fazla refah daha fazla huzur getirecektir. ‘Durmak yok çalışmaya devam’ diyerek çıkılan bu yolda ilk günkü aşkla çalışıp 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine varacağız inşallah. Hepinizden kutlu davaya sahip çıkmanızı ve ülkemiz için yola devam demeye davet ediyorum” dedi.

Milletvekili Aday Adayı Dünya ve Avrupa Şampiyonu Enes Erkan’ın Pazar ziyaretinde vatandaşlar fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girdi. Milletvekili Aday Adayı Erkan vatandaştan gördüğü yoğun ilgiden dolayı pazardan mutlu ayrıldı.

COŞKUN’U ZİYARET ETTİ

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Enes Erkan Pazar gezisinin ardından MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’u makamında ziyaret etti. Yaşar Coşkun’a aday adaylığı süreci hakkında bilgi veren Erkan, destek istedi.

 

Yorumlar (0)