banner2

banner1

banner22

Yeniden Refah Partisi Serdivan’da toplandı

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hidayet Kaya, ilçe teşkilat başkanları ve üyeleriyle birlikte Serdivan İlçe Başkanlığı’nda bir araya gelerek yeni katılan üyelere rozet takma töreni yapıldı.

SİYASET 11.10.2021, 21:00 Editör: Ebru Bulut
Yeniden Refah Partisi Serdivan’da toplandı
banner48

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hidayet Kaya, ilçe teşkilat başkanları ve üyeleriyle bir araya gelerek Serdivan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Tüm teşkilatların bir araya gelerek yapılan toplantıda partiye yeni katılanlar tanıtıldı ve partinin hedefleri konuşuldu.

“GÜÇLÜ SERDİVAN İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi Serdivan İlçe Başkanı Nedim Akarsu “İlçelerde yapılacak olan ilk toplantıyı Serdivan ilçe başkanlığında başladık. Bundan sonraki toplantı Karapürçek de olacak. Güçlü Serdivan için daha çok çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

“ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMDE 17 BELEDİYEYİ YÖNETECEĞİZ”

Yeniden Refah Partisi İl başkanı Hidayet Kaya ise; “Katılan herkese çok teşekkür ederiz. İnşallah buradan bu startı verdik ve devam edecek. Refah ruhunu tekrar yaşatacağız. Devamlı sahalardayız. Genel başkanımız durmuyor her gün ayrı bir ilde çalışıyor illeri ziyaret ediyor. Artık 16 ilçemiz de teşkilatlanmalarımızı yaptık. İnşallah önümüzdeki seçimlere hazırlanarak iktidara yürüyeceğimizi gösteriyor. İnşallah önümüzdeki seçimde 17 belediyeyi yöneteceğiz. Öncelikli olarak var olmamız gerekiyor. Her kademede eğitimli olmamız gerekiyor. Her toplantı bizim için bir eğitimdir. Toplantılarımıza katılmaya riayet edelim. Siyasi rakiplerden etkilenmeden kendi işimizi yaparak faaliyetlerimize devam etmemiz gerekiyor. Esnaf gezisi çalışmalarımız olacak bütün çakışmalarımızı geniş katılımla devam edelim inşallah. 29 Ekim cuma merhum Necmettin Erbakan’ın doğum günü sebebiyle bir program yapmayı düşünüyoruz başkanımız Fatih Erbakan da bizlerle olmaya gayret edeceklerini bildirdi” şeklinde konuştu.

YENİ KATILANLARA ROZET TAKILDI

Toplantı ardından Serdivan ilçe başkanlığına yeni katılanlara rozet takıldı.

Yorumlar (6)
Murat 1 hafta önce
MaşAllah. Allah yolunuzu ve birliğinizi daim eylesin inşAllah.
Erbakan 1 hafta önce
Hay maşAllah.. Refah gelecek Yüzler gulecek
Osman 1 hafta önce
FATİH ERBAKAN ARTANETİF ARAYANLAR İÇİN TEK ADRES OLDUGU KESİN
C.azakli 1 hafta önce
MaasAllah ayni hocamin zamanindaki gibi
Ali Osman 7 gün önce
Gelecegin partisi hiçbir koalisyonda yok tek başlarına hak yolunda devam ediyorlar...
Okan 7 gün önce
MaşAllah Tek Altarnatimiz Allahın Izniyle Yeniden Refah Partisi Iktidar Olacaktır Milletin Yüzü Gülecektir